İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA SİTE SAHİBİ OLUN - Para Kazanın

kızılkene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler herkese.
Sizlere nasıl bedava site sahibi olunur onu anlatacağım. vermiş olduğum bilgileri harfi harfine uyguladığınızda html kodu bile bilmenize gerek kalmayacaktır. kolayca tasarlayabileceksiniz sitenizi. Öncelikle bir konu üzerinde site açmaya karar veriyoruz. bu konu ilgilendiğiniz sevdiğiniz bir konu yada iyi anladığınız bir konu olabilir. hangi konu üzerine nasıl bir site açacağımıza karar verdikten sonra hemen vermiş olduğum bu linke tıklayın=> 000webhost.com/591156.html

Aynen bu linke tıkladığınızda (yada bu linki tamamen kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırdığınızda) Karşımıza bir site geliyor. hemen bu siteye kaydoluyoruz. Sonra bu kezde bu linke gidiyoruz =>
isimtescil.net/dottk-ucretsiz-domain/

bu linktende alan adımızı (Domainimizi) alıyoruz. Sonra ilk vermiş olduğum linke tekrar giderek almış olduğumuz alan adımızı buradaki üye panelimize kaydettiriyoruz. bize dns ayarları olan eposta gönderiyor dns ayarlarını kopyalıyoruz 2. vermiş olduğum linkteki almış olduğumuz alan adının dns ayarlarına yapıştırıyoruz işimiz tamam. sonra ilk vermiş olduğum linke geri gidiyoruz ve üyelik panelimize giriş yapıyoruz web sitemizi tasarlamaya başlıyoruz. size uygun temaayı vb. seçtikten sonra sayfalarınızı ekliyorsunuz. sonra hergün özgün kaliteli içerik ekleyerek sitenizi donatın ve 2-3 ay sonra adsenseye başvurun adsenseden inanılmaz paralar kazanabilirsiniz ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ve sonra 000webhost "ouuw bu site çok hitlenmiş, ya parasını verin ya da sitenizi kapatırız" der.
adamlar saadet zincirlerini kurmuşlar

kızılkene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve sonra 000webhost "ouuw bu site çok hitlenmiş, ya parasını verin ya da sitenizi kapatırız" der.
adamlar saadet zincirlerini kurmuşlar

kardeşim ne saçmalıyorsun onlarca insan ücretsiz hostingini buradan sağlıyor adamlar senin kıcıkırık sitenle şantaj mı yapacaklar :D güldürme insanı. Hangi saadet zincirinden bahsediyorsun

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bu şekilde agresif davranarak mı para kazanıyorsun? Bir forum sitesinde olduğunu ve yazdıklarına dikkat etmen gerektiğini hatırlatırım...

kızılkene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz insanlara yardımcı olmak adına konu açıp paylaşımda bulunuyoruz konudan anlamayanlar ileri geri atıp tutarak açtığımız konuyu baltalıyo bu foruma aykırı değil mi peki

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
umut tacirliği yapmayın
hergün özgün içerik girerek adsense den para kazanamazsınız
bunun altında bi sürü seo işleri var
sizin şuanda ne olduğunuz belli oldu zaten, sizde saadet zincirinin bir parçasınız, açtığınız konulara bakın hepsi aynı nane
ve bize kanıtlarla gelin, siz ne kadar kazandınız şuana kadar?
eminim sabit bir geliriniz yoktur

douganx

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
umut tacirliği yapmayın
hergün özgün içerik girerek adsense den para kazanamazsınız
bunun altında bi sürü seo işleri var
sizin şuanda ne olduğunuz belli oldu zaten, sizde saadet zincirinin bir parçasınız, açtığınız konulara bakın hepsi aynı nane
ve bize kanıtlarla gelin, siz ne kadar kazandınız şuana kadar?
eminim sabit bir geliriniz yoktur

+1 diyorum...

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bilgi ve fikir sahibi olmayanlar ilk denemelerini ücretsiz host ve domainle yapabilirler. Bence bu çok mantıklı. Sadece bilmeleri gereken şey ilk başlarda ne kadar mücadele ederseniz edin pek bir şey kazanamıyacağınızdır.

Zaten bir çoğumuz bedava blog ve hostibglerle başlamadık mı ?

Not: Bu yazı kesinlikle konuyu açan arkadaşa destek için yazılmamıştır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yani bende destek veriyorum blog açanlara ama internetten iki para kazanma makalesi okuyup binlerce liraya sahip olacağını düşünen insanlar var, bu arkadaşta bunlardan sadece birisi, gaza geliyorlar işte böyle sonuç hüsran oluyor

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yani bende destek veriyorum blog açanlara ama internetten iki para kazanma makalesi okuyup binlerce liraya sahip olacağını düşünen insanlar var, bu arkadaşta bunlardan sadece birisi, gaza geliyorlar işte böyle sonuç hüsran oluyor

+ 1 de benden ne zaman çalışacağı belli olmayan hostlarla para kazanan kim var acaba çok merak ediyorum.

kızılkene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşım ben zaten buradaki yazımda sadece bedava site açmayı anlatmaya çalıştım tutupta para kazanmak için baştan aşşağı seo, adsense, adwors, facebook, clickbank, moreniche, ebay, amazon, clickmerkez vb vb. Taktikleri anlatacak değilim hepsi ayrı ayrı açılması gereken konular. Ve tekrar soyluyorum ben sadece butun bunların en basında gelen bedava sıte acmayı anlattım buda bu ısın bır parcası tabı anlatan elınden geldıgınce anlatır ama anlayan ne yazıkki anlayabıldıgı kadarını anlar...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ozaman konu başlıklarınıza dikkat ediniz, sonuna para kazanın kelimelrini eklemeyiniz.
sadece refli link vermek yasak, normal linkte eklemelisiniz

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tk domain-i ile ilgili fikirlerinizi bilmek istiyorum. Site yoğun hit çekerse, Tk siteisminin iptal edilme ve ya elinizden alınması gibi endişelenmeye gerek varmı ve ya Tk kaydı yaptırdığımız ücretsiz siteismini ne kadar süre kullana bilmemiz mümkün?...

Önceden teşekkürler!

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tk uzantılı domain i sadece 1 yıl ücretsiz kullanabiliyorsunuz 1 yıl sonra ücretli uzatıyorsun süresini

mozant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'den iyi bir gelir elde etmek için sitenizin yüksek hit alması gerekir. Bu da o kadar kolay bir iş değildir ve zaman alır. Oysa Google sayesinde site kurmadan da iyi bir gelir elde edebilirsiniz.
Nasıl mı? Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. Bu aramalar sayesinde Google her gün yüz binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Google'un bu büyük gücünü kullanarak herkes para kazanabilir. Ancak bunu yapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5