chat ege.net sohbet

Bedava SMM Panel Kuruyoruz Üstüne parada veriyoruz!

Gercekefsane-28

Onaylı Üye
Katılım
2 Ocak 2015
Mesajlar
24
Yaş
34
Merhaba,

Kampanyamız dahilinde Smm panel kurmak isteyen girişimcilerimize Bedava SMM panel kuracağız.

https://boslukmedya.com üzerinden web sitemize kayıt olup bize nasıl reklam yapacağınızı ve müşteri kapasitesinizi belirten bilgiler verdiğiniz durumda,

Ücretsiz SMM Paneliniz kurulacak ve 10 TL Bakiye eklenecektir.Panelimizde sadece https://boslukmedya.com üstünden api servisi çekilebilir. Farklı servis kullanılamaz.Hosting Sunucu vb gerekmez.

Şartlar hafifletildi...Yazılımın alt mimarisi: Glycon yazılımıdır.Kurallar Şartlar

- SMM Panelini sadece Manuel işlemler ile yürütmek için yapılmamalıdır. (Süreklilik ve art niyet tespit edildiğinde panel ücreti istenir)

- Aylık Yenileme ücreti 25 TL'dir ( Eğer boslukmedya.com'da aylık 50 TL üzeri harcama yapılırsa yine ücretsiz)

- Eklenmesi unutulmuş: Müşteriye güven vermesi açısından .com veya .net alan adlarından birine sahip olmalısınız. (Forumda 9₺ ye Godaddy de 5₺ Ye satın alabilirsiniz)

Whatsapp: +380930050157

Skype: wminyo
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst