İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .tk alma#%100 Çalışıyor.(26.02.2011)

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
http://proxygizlen.com
adresine giriyoruz.
Sonra dot.tk yazıp go ya basıyoruz.
Karşımıza dot.tk nın ingiliz sitesi geliyor.
Üye oluyoruz ve domainimizi almış oluyoruz.
90 gün içinse 25 hit alamazsanız siteniz kapanır.domaini satamazsınız.
Domain süreniz dolmaya yakın domaini silip yeniden kurdunuzmu +1 yıl daha oluyor :D
Örnek
http://vidlord.tk

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sistem çalışıyor bende başka bi siteden görüp aldım bugün :)
Yönlendirmeyide güzel bi şekilde yapıyor dakikası dakikasına :)

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Örneği birazdan koyacağım.Nameserverler aktif edilsin 30 dk sürebiliyor.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
.tk zaten ucuz bir alan adı.1 dolarıda bir zahmet ödeyin.

dot.tk Sitesinde 9 yıllığına 75 TL koymuş.
icon10.gif

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adamlar herkese bedava domaini dağıtıyor bize gelincede şube açıp parayla veriyolar.

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu beleş tk da 1 yıllık sanırım 1 yıl sonra domain gidiyor elinizden :D co.cc gibi ben 1.5 dolara rapindir.tk yı regledim :d

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dot.tk Sitesinde 9 yıllığına 75 TL koymuş.
icon10.gif

Sadecehosting gibi onaylı dot.tk Registarar larından alışveriş yaparsan 1 USD ödersin anında aktif olur.Dot.tk onaylı bir yazman olmak için açılış ücreti alınıyor ondan sonra bu fiyata alabiliyorsun.Hiçbir yasal belge istemiyorlar.Bu işle ilgilenenler yapsın bir an öncede bizde kullanalım.

Arkadaşlar ; birhost.com dan 0,99 USD ye .tk görürseniz almayın.Adamlar aynı bu anlatımdaki gibi alıyorlar nameserverları yönetemiyorsunuz verdikleri panel üzerinden.1 yıl sonra istesemde alamıyorum o alan adını.

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sadecehosting gibi onaylı dot.tk Registarar larından alışveriş yaparsan 1 USD ödersin anında aktif olur.Dot.tk onaylı bir yazman olmak için açılış ücreti alınıyor ondan sonra bu fiyata alabiliyorsun.Hiçbir yasal belge istemiyorlar.Bu işle ilgilenenler yapsın bir an öncede bizde kullanalım.

Arkadaşlar ; birhost.com dan 0,99 USD ye .tk görürseniz almayın.Adamlar aynı bu anlatımdaki gibi alıyorlar nameserverları yönetemiyorsunuz verdikleri panel üzerinden.1 yıl sonra istesemde alamıyorum o alan adını.

Yazdıkların için teşekkürler.Domain aldınızmı bilgilerinizi değiştiremiyorsunuz.Size kandırmak isteyen kişilere ve şirketlere kanmayın.

P

pozitif06

Misafir
domain TRANSFER EDİLEMİYOR :) en büyük eksisi... (280 TL gibi bir ücret istiyorlardı yanılmıyorsam)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5