İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava100.com

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benmi denk gelmiyorum bu arkadaşa yoksa girmiyormu son günlerde?

Hiti son 1 haftada 3000 den 90.000 e nasıl çıkmış bileniniz varmı ?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buralardayım telaşa gerek yok :) ama hitimiz tabikide dediğiniz kadar yok

www.bedava100.com adresinde, için yaklaşık 377 sonuçtan 1 - 10 aralığı. (0,02 saniye)

yani google hilesi yok sitenin tekiil hitleri

17 Mar, Thu 4344
18 Mar, Fri 3855
19 Mar, Sat 7560
20 Mar, Sun 8013
21 Mar, Mon 10373
22 Mar, Tue 10398
23 Mar, Wed 11562
24 Mar, Thu 12090
25 Mar, Fri 11168
26 Mar, Sat 10547
27 Mar, Sun 12306
28 Mar, Mon 13876
29 Mar, Tue 14029
30 Mar, Wed 17393
31 Mar, Thu 15089
01 Apr, Fri 17768
02 Apr, Sat 18130
03 Apr, Sun 7554

extremetracking bu istatistikler webservis 12xxx zirve100 13xxx sayıyor yani siteye giren en kötü ortalama 8/9 sayfa falan dolaşıyor gibi ..
diğer arkadaşlardan popup açanlar çoğalmaya başladı link için +1 hit sayımı olduktan sonra linklerden hit göndermeye başyalanlarda çoğaldı...

kendi sitelerim ceplik.com, bedavaerotik.com sitelerinden popup açıyordum onların hitleride artıyordu ancak son dönemde sadece kayıtlı sitelerden webservise göre 4000-4500 kendi sitemde saydığıma göre 5500-6000 gibi bir giriş var diğerleri nereden geliyor bir fikrim yok 800 google gönderiyor diğerleride bookmark vb. giriş yapıyor
burdan "yoktur" la konuşurken demiştim gittikçe bookmark girişleri çoğalıyor diye belki hatırlar yaptığı sadece :| (msn kullananlar bilir bunun anlamını) :D

belki o zamanlar çok olmadığı için (örn :> file:\\c:\\xxxxx\\downloadsiteleri.htm ) gibi girişler anlamsız geliyordu ama takip ediyordum devamlı değişiyordu...
sonunda birkaç site daha popup açtı. bookmark çoğaldı bişeyler oldu işte :p ama kesinlikle hile yok. temiz hittir bu gelen.

zaten neredeyse pop açan arkadaşlara o hıza yakın bi hızda çıkış oluyor.. webservis belki eksik gösterir bendede gelen hit neredeyse yarısı gibi gözüküyor. siteye gelenleri yakalayacak bir kodla buda anlaşılır ama popup açılmaya devam edildiğine göre webserviste güzel bir sayı gösteriyor...

enazından fos hit göndermiyoruz. ve sitede kayıt olmak için seçici davranmak zorunda kalıyorum artık mesela teksayfa site olmaması açıklamasının içeriğe uygun olmasını sağlamak gibi... birkaç arkadaş değiştirelim başlığı dediğim zaman içeriğe uygun bişey yaz değişiyim diyorum bunlar sırf sitede insanların aradığını bulabilmesi için uygun içeriği bulanda siteye giriyor demekki benim anladığım budur ;)

G

guajira

Misafir
ATAKAN BABA'ya laf yok:) Hilesiz Hurdasız alıyor hitini kazanıyor parasını:)

M

muzikportal

Misafir
ya zaten link sitesi veya topliste kavramayı verince devamı geliyor :) Sen işi sağlama almışsın. Anlattığına göre şu anda kavramayı çoktan vermiş, yokuş aşağı vites boşta elleri bırakmış uzatmış ayakları yana doğru muzik açık kolu dışarda gidiyon. tebrikler. başarılar. Bunların hepsi belirli bir çalışma, birikimin sonuçları.

H

Heryerdeyiz

Misafir
muzikportal' Alıntı:
ya zaten link sitesi veya topliste kavramayı verince devamı geliyor :) Sen işi sağlama almışsın. Anlattığına göre şu anda kavramayı çoktan vermiş, yokuş aşağı vites boşta elleri bırakmış uzatmış ayakları yana doğru muzik açık kolu dışarda gidiyon. tebrikler. başarılar. Bunların hepsi belirli bir çalışma, birikimin sonuçları.
güzel özet...

T

TIP

Misafir
ati bunu hak ediyordu ve hak ettiği yere geldi tebrikler ati

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muzikportal' Alıntı:
Anlattığına göre şu anda kavramayı çoktan vermiş, yokuş aşağı vites boşta elleri bırakmış uzatmış ayakları yana doğru muzik açık kolu dışarda gidiyon

benzetme süper valla kahveyle boğulan ilk adam olucaktım az kalsın :D
devamlı üzerine bişeyler eklemeye gayret ediyorum.

TIP' Alıntı:
ati bunu hak ediyordu ve hak ettiği yere geldi tebrikler ati

Teşekkürler TIP seninde giden sitenin yerine en kısa zamanda daha iyisinin geleceğine eminim ;)

valla ne diyim manevi ve siteye kayıt olup destekleyen herkeze teşekkür ederim. bir şansda bu oldu genellikle kaliteli siteler bir araya geldi. Siteye girenlerinde birçoğunun kaliteli siteleri bir arada görmek hoşuna gitmiştir.

E

erotikbul

Misafir
Atakan'a güvenin. Sakat, yanlış iş yapmaz. Ayrıca bir tebrik de benden olsun.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerden geliyo sorusuna cevap?

Tabikide bizden geliyo yani siteye üye olanlardan...

popup açıyorum 1. sıradayım. bana gelen hitler iyi olduğu için popup açıyorum. sadece benim açtığım popuptan siteye gelen ziyaretçi günde 1500 felan. biz popup açmasak hitler düşecektir.... şimdilik gelen hitlerden memnun olduğum için açıyorum. ilerde ne olur bilemem.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
nerden geliyo sorusuna cevap?

Tabikide bizden geliyo yani siteye üye olanlardan...

popup açıyorum 1. sıradayım. bana gelen hitler iyi olduğu için popup açıyorum. sadece benim açtığım popuptan siteye gelen ziyaretçi günde 1500 felan. biz popup açmasak hitler düşecektir.... şimdilik gelen hitlerden memnun olduğum için açıyorum. ilerde ne olur bilemem.

tabi bu belli zaten mavilim.net ve lovemove.com dan nerden baksan 3000+- gibi genel toplamda sitelerden gelen 6000+- civarında bu sitede de gözüküyor zaten ;) ... bu ara zaten ana sayfaya anlık [toplam] giriş çıkışları eklemem lazım tüm herşey göz önünde olsun diye uğraşıyorum bunu ayarlayabilirsem daha net olacak benim panelimdede yok sadece geceleri topluyorum :D

yanlış anlaşılma falan olmasın diye gayret ediyorum bunun için gelen giden değerleri hemen sitenin yanına ekleniyor zaten pop açılmadığında hitlerin düşeceği çok bariz :p

ne diyelim inş. gelen hitten hep memnun kalırsın ;)

C

constantine

Misafir
Bu araalr bedava100 ve vaynette ataklar görüyorum. Sonları hayır ola :d

T

tahtakale

Misafir
Zirveye çabuk çıkanlar, çabuk iniyorlar.Bu adamların kendi serverleri, kendi kodları...
Her şeyi hızlandırmışlar.google da hızlı açılan sayfa sever.
Sonları hayır olsun, ne desek boş....

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler bakalım sonumuz hayrola diyelim ;)

burdanda tüm istatistiklere ulaşabilirsiniz. yani benim takip ettiğim kadarıyla sitelerden gelen hit devamlı artıyor giden hitte doğru orantılı tabi..

aşağıdan hit gönderilen ilk 100 site ve sitelerden gelen toplam hit ve sitelere gönderilen toplam hite ulaşabilirsiniz. Sayfa her dakika kendini güncellemekte ve anlık bilgileri göstermektedir..

http://www.bedava100.com/istatistik.php

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Zirveye çabuk çıkanlar, çabuk iniyorlar.Bu adamların kendi serverleri, kendi kodları...
Her şeyi hızlandırmışlar.google da hızlı açılan sayfa sever.
Sonları hayır olsun, ne desek boş....

kendi serverimiz doğrudur ama zirveye oturmak gibi bir niyet yok bende ;) sadece nette bilindik bir site olsun diye uğraşıyorum. site daha yeni sayılır 4 aylık henüz. ve google sayfayı sevmeye başlarsa daha iyi olacak inş. :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gerçekten bedava100 den bende memnunum zaten vazgeçilmezler
1) paylasalim.com
2) vaynet.com (ah bi de site ismini değiştirebilsek....)
3) bedava100.com

atakan'a saygılarımı sunuyorum...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emin ol senden bu kadar verim almasam açmam popup ;) gece 00:00 olduğu anda www.mavilim.net ten popup açıyorum allah ne verdiyse :) sonra karşılığını alıyorum.3 4 yer daha vardı böyle çalıştığım onlar artık tarih oldu (besturk) :D inşallah bizle birlikte iyi yere bizde senle birlikte iyi yerlere geliriz :p başarılar diliyorum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
evet gerçekten bedava100 den bende memnunum zaten vazgeçilmezler
1) paylasalim.com
2) vaynet.com (ah bi de site ismini değiştirebilsek....)
3) bedava100.com

atakan'a saygılarımı sunuyorum...

teşekkürler dostum inşallah saydığın gibi vazgeçilmezler içerisinde sayılıp orda kalırız :p sağol

DeviLLe' Alıntı:
emin ol senden bu kadar verim almasam açmam popup gece 00:00 olduğu anda www.mavilim.net ten popup açıyorum allah ne verdiyse sonra karşılığını alıyorum.3 4 yer daha vardı böyle çalıştığım onlar artık tarih oldu (besturk) inşallah bizle birlikte iyi yere bizde senle birlikte iyi yerlere geliriz başarılar diliyorum.

işte benden çıkamayan cevap senden gelmiş :p [inşallah bizle birlikte iyi yere bizde senle birlikte iyi yerlere geliriz] tam olarak böyle düşünüyorum ben toplayamadım bu cümle için ayrıca teşekkür ederim :p

herkezin bir şekilde durumundan memnun olduğunu görmekte beni çok sevindirdi ...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
ati bendemi açsam yaw popup :d

istersen bi nabız yokla :D

bu arada mesaj kutusu doluymuş maile uyarı gelmiş belki önemlidir özel mesaj gelen kutusunu sildim. belkide tavsiye vb. bişeydir. gönderen arkadaşlar isterseniz bidaha gönderebilirsiniz kutu bomboş ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi