İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedavadan biraz pahalı .com domain 1$

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
evet bir adet regledik sağol bilgiler için.. yalnız bu netfirms gerçekten ilginç bir yer... yıllar önce aldığım bir domain ismiyle giriş yaptım -ki omain çoktan düşmüş haberimiz yok- yeni domain alınca ona da bir kullanıcı adı verdi... bu kdar hesap numarası akılda tututlmaz

rainmaks

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda DOLLARDOMAIN kodu ile 3.99$ a alabilirsiniz artık 1$ değil :)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
şuanda DOLLARDOMAIN kodu ile 3.99$ a alabilirsiniz artık 1$ değil :)

3.99'dan da aldık ama netfirm arıza üzerine arıza yapıyor. verified paypal için ısrarla kredi kartı vs bilgileri istiyor... kısmetse halledeceğiz yarın... bir de süper yavaş regliyor... acelesi olanlra tavsiye edilmez

rainmaks

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.99'dan da aldık ama netfirm arıza üzerine arıza yapıyor. verified paypal için ısrarla kredi kartı vs bilgileri istiyor... kısmetse halledeceğiz yarın... bir de süper yavaş regliyor... acelesi olanlra tavsiye edilmez

normal bir durum aslında şöle düşünün 1$ a ben mesela en son 15 tane domain aldım bnm gibi olan kişilerin siteye yüklendiğini düşünün yavaşlık normal yani.

cc bilgilerini istemesinin nedeni ise dolandırıcılığa karşı koymak olsa gerek tahminimce ..

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
cc bilgilerini istemesinin nedeni ise dolandırıcılığa karşı koymak olsa gerek tahminimce ..

iyi de paypal verified, şimdiye kadar domain aldığım hiçbiryer benden kredi kartı bilgisi filan istemedi... yine de iyi kampanya yalnız alışveriş çılgınlığı ve domain israfının tavan yaptığı bir dönem olacak. gelecek sene bugünlerde düşenleri hep beraber göreceğiz

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyi de paypal verified, şimdiye kadar domain aldığım hiçbiryer benden kredi kartı bilgisi filan istemedi...

Eğer kredi kartı bilgisini vermezsen, ücreti geri iade ediyor ve domain boşa çıkıyor, ama netfirms den o domain tekrar kayıt edilemiyor.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
5 günü geçerse boşa düşüremiyorlar:) Bende 5 günü geçti artık onaylı olmasa bile hesabımda kalmak zorunda domain.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5