İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedawalar Diyari "Satılık"

W

Whiteen

Misafir
Selam;

Elimde olmayanlar nedeniyle sitemi satmak zorunda kaldım.

Özellikler:

6 ay daha domain ve hosting
Günlük 200+ Tekil Hit
Postatr'den alınmış ücreti ödenmiş "Mail Dağıtma Hizmeti"
mpindir.com ve hostarena.com ile yapılmış banner değişimi
6 ay sonunda sponsor olabilecek firmalar ile ön anlaşma
750$ olarak düşünüyorum satış fiyatını..

İrtibat için;

msn ve mail: [email protected]

E

ediz

Misafir
açıkcası hazır bir asp scripti ile yapılmış pek de duyulmamış bir toplist
fiyat çok gibime geldi ama alınıp çekip çevrilirse güzel bir toplist kazandırılabilir ki bu da para kazandırabilir

W

Whiteen

Misafir
Fiyatın çok olduğunu düşünmüyorum çok emek harcadım bu siteye gecemi gündüzümü verdim ama genede kesin almaya kararlı olanlara belki bir miktar daha indirebilirim.. Paraya ihtiyacım var çünkü zaten paraya ihtiyacım olmasaydı bu siteyi hayatta satmazdım çünkü bu site benden bir parça oldu çok emek verdim.

Z

zeynelkoc

Misafir
çok emek verdim demişsin ama bu hazır script arkadaşın da dediği gibi

W

Whiteen

Misafir
Herşey script'te bitmediğini düşünüyorum. Zaten site bu hale gelene kadar 3 kere tamemiyle tasarimi değişti database değişti. sitelerin tekrar yüklenmesi vs.. Site açıldıktan bu hale gelene kadar birçok kez değişikliğe uğradı ki script kullanan çok kişi var ama çoğu yürütemiyor. Önemli olan scripti yüklemek değil diye düşünüyorum "yüreğini vererek" çalışmak

Bu arada çok tepki geldi bende 500$'a düşürüyorum..

Yada şöyle birşey olabilir. Benim ortağım var parayı alınca bölüşeceğiz isteyen sadece benim hissemi alabilir. Bedawa.net Yeni ortaklarıyla yoluna devam eder. Tabi ki benim hissemi alan kişinin ortağımla kafa dengi olmasıda gerekiyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
Çok az link var sitende üstelik dediğin gibi ise 200+ hiti olan bi site için bu para çok çok fazla

biz şu anda sitemizi 500$ satmayı düşünüyoruz üyelik sistemi kotalı sistem gibi bi çok özellik filan var üstelik kendimiz yazdık yani.

senin hazır bi script için + bu kadar hitli bi siteye bu parayı istemen çok fazla bence

W

Whiteen

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
Çok az link var sitende üstelik dediğin gibi ise 200+ hiti olan bi site için bu para çok çok fazla

biz şu anda sitemizi 500$ satmayı düşünüyoruz üyelik sistemi kotalı sistem gibi bi çok özellik filan var üstelik kendimiz yazdık yani.

senin hazır bi script için + bu kadar hitli bi siteye bu parayı istemen çok fazla bence

Peki sence ne kadar eder? Piyasayı fazla incelemeden yazdım ama çok düşük bir fiyatada satmayı düşünmüyorum.

W

Whiteen

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
70-80$ civarı (belki o bile fazla)

Zeynel kardeş bunu böyle söylemen aklıma başka şeyler getiriyor. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum. Benim teklifim bu almak isteyen alır.

Z

zeynelkoc

Misafir
arkadaşım ben ne edeceğini soyledim

ona bakarsan bende benim sitem için 1.000.000$ isterim o ayrı mesele ne kadar eder dedin tahmini bi fiyat çektim.

alan çıkarsa eyvallah

E

ediz

Misafir
ben para vermem açıkcası
en çok 2 $ eder
1 $ domain name
1 $ aspindir.com a girip scripti bulup indirip upload etme
yeterli bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5