İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedeva AWBS Tema

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkdaslar suanda kendi sitemde kullandigim awbs temasini sizlerle paylasmak istedim.Bu temayi ben kendim awbs sistemine entekre ettim kendi istegimle awbs tema sorunu ceken arkadaslar icin dagitiyorum bu tema üzerinde degisiklikler yapabilir kendinize göre yeni tema yapabilirsiniz umarim iyi bisey yapmisimdir.
Umarim yaptigim bu paylasimin degerini bilmeyenler olmaz.

KESINLIKLE HEKIMABI TEMASI DEGILDIR!!!

indir
Ekli dosyayı görüntüle 4615

Kurulumu ve demo dosya icerisinde bulunmakta...

kolaygelsin..

evolkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir oyun mu, yoksa hatami, demo veya indir,i tilka karsina oyun sayfasi ciksin

evolkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfayi güzel yapmissiniz
neden dogrudan demo sayfasina yönlendirmemissiniz?
bu kadar zahmet sonucu, hazirladiginiz sayfa illada bir oyun sayfasi üzerinden mi calismali. mantigi anlayamadim.
profestionel is yapmak istiyorsaniz, ki temennimdir, isinizi heba etmeyin. bunlarin mutlaka karsiligi olmalidir.
saygilar
ismail

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sayfayi güzel yapmissiniz
neden dogrudan demo sayfasina yönlendirmemissiniz?
bu kadar zahmet sonucu, hazirladiginiz sayfa illada bir oyun sayfasi üzerinden mi calismali. mantigi anlayamadim.
profestionel is yapmak istiyorsaniz, ki temennimdir, isinizi heba etmeyin. bunlarin mutlaka karsiligi olmalidir.
saygilar
ismail

sayin dostum evolkan;
öncelikle begendigine sevindim.Simdi etrafina baktiginda awbs temasi cok nadir vardir hatta yok denecek kadar azdir evet yok diyebilirim,diger temalarda hepsi ücretli burda gördügümüz suki kimse ücretli aldigi veya kendi tasarladigi temayi veya editledigi herneyse bedevadan paylasmiyor.Birkac degerli arkdaslarim haric (eski sürüm) baska Ben Görmedim paylasanida
ilk ben olayim dedim

simdi direk neden yönlendirmedim anlatayim.
adf.ly sitesinde üyeligim var ve her dagittigim linke adf.ly bana verdigi ref linkini ekliyorum ve siz o linke tikladiginiz demoya direk yönlenmiyor. 5 saniye sonra sag üst kösede reklami gec yazisi cikiyor ve sizde ona tiklayarak demo sayfasina ulasiyorsunuz.
simdi ben bunu busekil yapmam sizin demoyu görmemenizi engellemez ve bu tema icinde 5 saniye benim icin beklemeniz neyi kaybettirir
belkide o sekilde olmasaydi siz bu yaziyi dahi yazmazdiniz demoya bakar dosyayi indirir ceker giderdiniz...

begendiginze sevindim
iyi calismalar

hekimabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Hırsız vatandaş sen kimin malını kime dağıtıtıyorsun kendinde zaten çalıntı kullanıyorsun birde utanmadan kendim entegre ettim diyorsun bu dağıtımı derhal durdur.
diğer indirip kullananlarıda bu vesile ile uyarıyorum Hekimabi AWBS Tema Sitesinde Tasarım hırzıları sayfasında yayınlanmak isteyenler Hekimabiye ait olan bu tasarımı kullansınlar hiç acımadan Site adreslerini Tasarım hırsızı olarak yayınlamaktan çekinmeyeceğim isteyen mahkemeye verebilir (Benimde istediğim budur) Tasarım hırsızları ile sonuna kadar mücadele etmekten çekinmiyorum hekimabi sitesinden aldığını ispat edemeyen tüm kullanıcılar hakkında açtığımız davalarımız kazanılmıştır.
Herkeze Dürüst Günler Dileriz

Hekimabi Web Tasarım
Hekimabi

- - - -Güncellendi - - - - - -

Merhaba arkdaslar suanda kendi sitemde kullandigim awbs temasini sizlerle paylasmak istedim.Bu temayi ben kendim awbs sistemine entekre ettim kendi istegimle awbs tema sorunu ceken arkadaslar icin dagitiyorum bu tema üzerinde degisiklikler yapabilir kendinize göre yeni tema yapabilirsiniz umarim iyi bisey yapmisimdir.
Umarim yaptigim bu paylasimin degerini bilmeyenler olmaz.

Demo (5 Saniye bekleyin Sonra sag üst kösedeki Reklami gec yazisini tiklayin ) Klasweb.NeT

indir

Kurulumu ve demo dosya icerisinde bulunmakta...

kolaygelsin..

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sayin hekimabi kardes... r10 yazdim... size...

YURDAKI DAGITTIGIM TEMA HEKIMABI TEMASI DEGILDIR......

kirmizi tema asil whmcs temasi ama ben awbs entekre ettim...

ücreti bir temayi dagitacak kadar düsmedim.. Aglayanin mali gülene hayir etmiyecegini belki senden iyi bilirim....

suanda temaninEkli dosyayı görüntüle 4614

evolkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hekimabi, yada her kimsen.
birilerini hirsizlikla itham etmeden önce, arastirinz, hirsizlik yapildigini belgelerle ispatlarsaniz, o zaman hukiki geregini yapinz. ben de sizinle beraberi. fakat bu tür forum sayfalarinda birilerini alalen hirsizlikla itham etmek sonuclari agir olur ki, tavsiye edilmez. ciddi kuruluslar maksatlarini asmadan titiz arastirma yapip, olayi sadece sahsin kendine bildirirler. sadece mahrumiyet kaninesi altinda islem yaparlar. öyle olmasi da gerek.
gelelim hekimabi ye ait oldugunu idda ettiginiz temanin hekimabiye ait olup olmadigidir. öncelikle hekimabi adina yazan sahsin veya veya hekimabi denilen kurulusun, temanin kendine ait oldugunu alalen ispatlamali ve belgelemelidir. sayet belegeleyimiyorsa, bu sefer hekimabide bir sorun var demektir.
tasarimin hekimabinin oldugunun kaniti nedir? hekimabi temasi dediginiz temanin alt tabini tamamen awbs e aittir. siz awbs den izin aldiniz mi? awbs temalari üzerine sablon yerlesirmek icin awbs iznine tabii oldugunuzu hatirlatmak isterim. awbs kendi müsterilerine bu tür temalari ücretsiz vermektedir. awbs temalari satilamaz ! gerekli bilgiyi awbs den alin. zaten awbs lisansini da tema ve domain yait sistemi icin vermektedir.
awbs sisteminin ve ona bagli olarak hazirlanan awbs temalarinin üzerine uyduruk, kaydirik calismayan sekillerle sablon koymak, tema üretmek degildir.

sayet hekimabi temasi, dediginiz temalar awbs e ait degil, tüm sistemiyle birlikte size ait ise, domain kayit sisitemi gelistirdiyseniz, sizi tebrik ederim,
sizden bir lisans satin almak isterim.

ortada bir hirsizlik var ise gelin hirsiz ve hirsizlikla hep beraber mücadele edelim. burda da unutmayalim ki. her mücadelenin de kendine özgü kurallari vardir. bunlar alalen kisilere itham etmekle olmaz.
sizeden rican asagidaki yazini derhal silmeniz ve gurbetseli rumuzlu sahistan özür dilemeniz. unutmayiniz ki, suclamaya calistiginiz anda, o derece siz de suclanabilirsiniz.

saygilar
ismail

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evolkan;
hekim abiye bi acikma yaparmisin ve hekimabi temasinin hangi domaine kayitli oldugunu söylermisin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5