İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"BEĞEN,TAKİP ET,İZLE" PARA KAZAN...

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar sistem yeniydi o yüzden ödeme alana kadar bu konuyu açmak istemedim. Sitede diğer kişilerin ödeme kanıtları da bulunuyor. Sistem şu ana kadar toplam 107 $ ödeme yapmış. Bugun itibarı ile bende 2 dolarlık ödememi aldım. Öncelikle referansımla kayıt olursanız bana en büyük teşekkürü etmiş olursunuz. Zaten refimle üye olanların bir kaybı olmuyor arkadaşlar içiniz rahat olsun.

Sistem çok basit ayrıca Türk sitesi. Siteye girdikten sonra sol menüde "Kredi Kazan" kısmından facebook sayfalarını beğenerek, facebookta twitterda takipçi olarak, web sitesi ziyaret ederek, You tube dan video izleyerek kredi kazanıyoruz. Ardından bu kredileri dolara çevirebiliyoruz.
Ayrıca oyunda 24 saatte bir günlük bonusumuzu alabiliyoruz. Günlük bonusun değeri Levelinize ve VIP üyeliğinize göre değişmekte. Kaydolduktan sonra sol menuden "LEVEL 1 TIKLA INCELE" ye tıklayarak level atlamak için kaç etkinliğe ihtiyacınız oldugunu görebilirsiniz.
Sitede ne kadar sayfa varsa, izlenecek video varsa hepsini izlemeye çalışın. (Örneğin bu gün 20 video izlediniz Etkinlik puanınız 20 artar). Unutmadan söyliyeyim. Günlük bonusun dışında etkinlikleriniz belirli seviyeye ulaştığında tek seferliğine Extra Kredi kazanma imkanınız var.
İsterseniz ödeme almayıp kendi sosyal medya hesaplarınızı sisteme ekleyip beğeni,takipçi,hit,izlenmenizi arttırabilirsiniz.

3000 Kredi = 1 Dolar
Minimum ödeme limiti 2 Dolardır
Ödemeyi PayPal üzerinden aldım ve çok çabuk hesabıma aktarıldı..

Aldığım ilk ödeme..
EQV1ZZ.png
[/url][/IMG]​

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Günde 20 video 20 kredi ise ve 3000 kredi 1 dolar veriyorsa, 150 günde 1 dolar mı kazanıyoruz yani ? Kısace bir hesap yazabilir misiniz bu siteden günde ne kadar kazanılır, bu bilgi ref üye bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Alpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 20 video 20 kredi ise ve 3000 kredi 1 dolar veriyorsa, 150 günde 1 dolar mı kazanıyoruz yani ? Kısace bir hesap yazabilir misiniz bu siteden günde ne kadar kazanılır, bu bilgi ref üye bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Hocam ben fazla zorlamadan günde 400 kredi civarı kasabiliyorum. Zaten günlük bonus 30 dan başlıyor seviyene bağlı olarak 80 e kadar çıkıyor. Bazı sayfalardan 5 kredi kazanabilirken bazılarından 1-2 vs kazanıyorsun. Bu krediyi sayfayı sisteme koyan kişiler ayarlıyor. Benim 2 doları almam 11-12 gün sürdü.

Bunun dışında VIP üyelikte alabilirsiniz. 1 aylık VIP üyelik 2 dolar. VIP üyeliklerde günlük bonuslar 210-300 kredi arasında değişiyor. Yani sadece günlük bonusları toplayarak bile vıp üyeliğin parasını rahat çıkarıyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5