İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

begeniyor.com - Facebook Beğeni Hilesi Ücretsiz 2014 +1000 Like Güncel

ssyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
begeniyor.com - Facebook Beğeni Hilesi Ücretsiz 2016 +1000 Like Güncel

* begeniyor.com Ücretsiz olarak güvenli bir şekilde Facebook sayfa-resim-durum-yorum beğendirme , hızlı yorum atabilme ve bilgi edinme servisidir.

* Sistem tamamen Facebook Developer kodlarıyla hazırlanmıştır. developers.facebook.com referans alınmıştır. Alanında uzman ASP.NET teknolojisiyle yazılmış TÜRKKİYE'DEKİ TEK uygulamadır.

* Tanıtım videolarımız ve kullanım detayları sitemizde mevcuttur.

bidünya beğeni !

Web sitesi : http://www.begeniyor.com

Youtube tanıtım : https://www.youtube.com/watch?v=ZDYWLtb9bEI
adimson.png

BEGENIYOR.COM NEDİR ?

* begeniyor.com uygulaması Ücretsiz olarak güvenli bir şekilde Facebook sayfa-resim-durum-yorum beğendirme , hızlı yorum atabilme ve bilgi edinme servisidir.

* Sistem tamamen Facebook Developer kodlarıyla hazırlanmış olup, kullanıcılara herhangi bir zararının olması söz konusu değildir.

* Access token kodu, sizlerin Facebook üzerinden güvenli bir şekilde beğeni almanız için gerekli olan koddur.

* begeniyor.com sizlerden hesap bilgisi istemez. Sadece Token kodunuz ile girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BEĞENİ LİMİTİM VAR MI ?

* sistemi kullanan üyelerin beğeni limiti bulunmamaktadır. Havuz durumuna göre maximum beğeni sayısına ulaşabilirsiniz. Her beğeni çekim esnasında normal üyelerimizin 2dk işlem bekleme süresi bulunmaktadır. Vip üyelerde bu bekleme süresi yoktur. Vip üyelik için "İletişim" sayfasından istekde bulunabilirsiniz.

SİSTEM GÜVENLİ Mİ ?

* Sistem tamamen yasal programlama dilleri ile oluşturulmuş kodlama yapısına sahiptir. Kesinlikle hiç bir alıntı kodlama kullanılmamaktadır. Sayfanın en altından "Site Raporları" kısmından sistemin güvenlik dosyalarını inceleyebilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN

Facebook beğeni hilesi

HİZMETLERİ : facebook sayfa beğendirme hilesi
facebook durum beğendirme hilesi
facebook türk beğeni hilesi
facebook oto mesaj gönderme hilesi

ssyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site huzuru için BANNED sistemi uygulanmaktadır. Sıradan bir beğeni uygulaması değil sosyal medya aracınızız. Beğeni demek sadece ego tatmini değil reklam,prestij ve tanınabilirlik potansiyelini arttırmak demektir.

İyi beğeniler - Admin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5