İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beğenmeyenden Ücret Almıyorum

alikonak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle şunu söylemeliyim ki makalenin çeşitli işlemler ile Seo uyumlu makale olması yetmez. Aynı zamanda okuyucunun makaleye odaklanması ve o sayfada belli bir süre kalması gerekir ki bu Google’nin en çok önem verdiği noktaların başında gelmektedir. Bu yüzden yazdığım yazıların okuyucunun sıkılmaması ve yazıyı sonuna kadar okuması için akıcı olması prensibimdir.

Yazılarım son derece akıcı olmak ile beraber insanların okuduklarında hem bilgi alacakları hem de sıkılmayacakları yazılardır...

Bu zamana kadar yazdığım makalelerin hiçbirisinde herhangi bir şeyden ötürü sorun yaşanmadı ve hepsi çok beğenildi… Bu sebepten ötürüdür ki kesinlikle bir sıkıntı yaşamayacağınız bir makale yazarı arıyorsanız beni tercih etmekte tereddüt etmeyiniz…

Pek çok kişi yazarlardan deneme makalesi almakta ve beğenmediği halde buna ücret ödemek zorunda kalmaktadır. Ben ise deneme makalesini beğenmediğiniz takdirde sizlerden hiçbir ücret talep etmemekteyim. Ayrıca makaleler %99 özgün dahi olsa asla ücret ödemek zorunda değilsiniz.

1 seneye yakın bir süredir bir müşterim ile sınırsız makale şeklinde çalışmaktayım ancak konuları çeşitlendirmek ve daha profesyonelce çalışmak adına şimdi yeni işler yapmak istemekteyim.

Fiyatlar ise şu şekildedir;
100 kelime 1 TL
150 kelime 1,5 TL
200 kelime 2 TL ve katları olarak ilerlemektedir.
Çok fazla alım yapacak kişilere indirim yapılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5