İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar bu filme gidenleriniz vardır belki içinizde ben gidenlerdenim ve sizinle hem film hakkında bilgisi olanlar ile konuşabiliriz diye bu filmi paylaşıyorum.

Filmin detayları:

Tür:

Aksiyon, Casusluk, Dram, Gizem, Komedi, Macera, Polisiye, Suç,

Yönetmen:

Serdar Akar,

Oyuncular:

Nejat İşler, Hazal Kaya, Erdal Beşikçioğlu, Cansu Dere, Tardu Flordun, Rıza Kocaoğlu, Hakan Hatipoğlu, Hakan Boyav, Ege Aydan, Seda Bakan, Ayda Aksel, Fatih Artman, Berke Üzrek, Inanç Konukçu, Serhat Nalbantoğlu, Nihat İleri, Canan Ergüder, Tolga Tekin, Berkan şal, Ali İpin, Nuri Gökaşan, Ipek Ayaz,

Senaryo:

Emrah Serbes,

Senaryo (Kitap):

Emrah Serbes,

Yapımcı:

Tarkan Karlıdağ,

Açıkcası film +13 ancak dizisine aşina olanlar bu filmin bu yapıda olacağını biliyordur zaten ve bilerekte gelip izlemişlerdir. Yani kimse çok küfürlüydü diye çıkamaz zaten bilinen birşeydi :) Bunun dışında oyunculuklar gerçekten güzeldi. Ankara'da çekilmesi Ankaralı biri olarak beni memnun etmekte. Ve kesinlikle ve kesinlikle çok güldürdü film aralarda. Benim hoşuma gitti açıkcası gidenler varsa sizlerinde düşüncelerinizi alayım. Beklentiniz ne idi umduğunuz gibi mi çıktı?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Güzel bir filmdi. Ailecek izlenebilir aslında. +18 sahneler çok fazla yok ve sınırlandırılmış. Rıza Kocaoğlu mükemmel bir oyuncu. Hakan Boyav'ı tartışmak mümkün bile değil, adamın oyunculuğuna Barda filminden bu yana hastayım. Kısacası oyuncu kadrosu çok iyi, kurgu, senaryoda iyi. Gitmeyenler, bugün gitsin derim:)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Evet aynen oyle oyunculuklar ve kurgu güzeldi :) dizide bile gülüyorduk ki filminde özellikle bazı sahneler vardı ki gidenler bilir daha cümle bitmeden salon yıkılıyordu :)

O sahneyi de hatırlatayım:

Behsat Ç, Hayalet'e git şu tabutu bul la dediği sahneleri hatırlayın gidenler :) daha Hayalet konuşmadan salon yıkılıyordu ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5