İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bekar Erkekler Neden Evlenmiyor?

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Yaşı kemale ermiş onlarca kişi tanıyorum, bekar olarak yaşamayı tercih ediyorlar. Bu sadece benim çevremde olanlar. Bir çay sohbetinde konu konuyu açtı ve yine evlilik mevzu yasakpara oldu. Arkadaşların ifadeleri beni şaşırttı. Onların da etraflarında onlarca yaşı kemale ermiş ( 40 yaş) erkek tanıdıkları varmış.

Anladim ki Türkiye ' de erkekler artık evliliği tercih etmiyor. Ya da buna mani başka şeyler var.

Sizce neden erkekler evliliği artık erteler oldular ?

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
iyinet'e bir subdomain açarak çöpçatan platformu kurulursa evlenme konusunda onlara da yardımcı olunabileceğini düşünüyorum.
Evlenmeme nedenim şu ki, artık kızlara karşı bende bir önyargı oluşması. Özellikle bu sosyal medya kızları iyice bozdu.

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
iyinet'e bir subdomain açarak çöpçatan platformu kurulursa evlenme konusunda onlara da yardımcı olunabileceğini düşünüyorum.
Evlenmeme nedenim şu ki, artık kızlara karşı bende bir önyargı oluşması. Özellikle bu sosyal medya kızları iyice bozdu.
Mevzu sadece bozmalarından dolayı değildir belki de adamın yıllar öncesinden ona ağır gelen başkalarından uzak tutan bir gönül yarası veya kendi kendine vermiş olduğu bir söz vardır.

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Nafaka delisi kadınlar olduğu sürece korkar tabii erkeklee

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Zannedersem artık hayal edilen itaatkar kadınlar azaldı . Erkekler hayal ettikleri kadınları bulamiyorlar . Bu da evlenme oranlarını düşürüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5