İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beklenen Sinemaizle Teması ÜCRETSİZ Sizlerle

onur17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Söz Verdiğimiz Gibi Beklenen Sinemaizle.Org Tamasını Ücretsiz Dağıtmaya Başlıyoruz.

En başından açık açık söylemekte fayda var. Temanın footer kısmına sitemin linkini koydum. Bu linki kaldırmak için uğraşmazsanız sevinirim. Footer kısmında link var diye temayı kullanmak istemeyen kişiler olabilir. Bunun için yapacak bişeyim yok. Lütfen bu konuda mesaj atmayınız.

TEMA KULLANIMI

- Konular Özel Alan İle Eklenmektedir.
- Özel Alana " videozer " yazıp embed kodunu ekleyiniz. ( Boyut : 520 * 313 )
- Özel Alana " videobb " yazıp embed kodunu ekleyiniz. ( Boyut : 520 * 313 )
- Özel Alana " part1 , part2, part3 " yazarak videolarını partlı şekilde ekleyebilirsiniz. Toplamda 12 part ekleyebilirsiniz.
- Özel Alana " thumbs " yazıp karşılığına " Resim Linkini " koyunuz.
- Özel Alana " manset " yazıp karşılığına " Resim Linkini " koyunuz. ( Manşet bölümünde görünmesi için )
- Özel Alana " sectiklerimiz " yazıp karşılığına " Resim Linkini " koyunuz. ( Sizin için seçtiklerimiz bölümünde görünür )

TEMA ÖZELLİKLERİ

- Temada " header.php " ile " header-1.php " olarak iki tane üst menü kısmı vardır. Bu sayade ana sayfanız ile alt sayfalarınızı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Header.php index sayfanızın kontrolünü sağlar. Header-1.php de alt sayfalarınız kontrolünü sağlar.

- Temada " sidebar.php " " sidebar1.php " ve " sidebar2.php " dosyası bulunmaktadır. Bunun amacı sadece istediğiniz bir kategoriyi diğerlerinde ayrı şekilde yönetebilirsiniz. Sidebar.php içinde şu kısımı

PHP:
( in_category('3604') )

kendinize göre düzenlyebilirsiniz. 3604 yazan yer kategorinizin id sidir. Buraya kendi kategori idinizi yazıp sidebar2.php ye dilediğiniz reklam kodunu ekleyebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz kategoride istediğiniz reklamı döndürebilirsiniz.

- Temada " reklam.php sayfası mevcuttur. Oraya 468*60 ebatında reklam koyarak ana sayfadaki reklamı değiştirebilirsiniz.

- Bunun haricindeki herşey bilinen wp kurallarıdır ve ayarlarıdır.

DEMO & İNDİR

İndirdiğiniz dosyanın içinde temanın düzgün çalışması için gerekli eklentiler mevcuttur. Tema ile ilgili aklınıza takılan soruları konu içinden elimizden geldiği sürece cevaplamaya çalışacağız.

Temayı Kullanan Kişilere Şimdiden Hayırlı Olmasını Dilerim. Yardımlarından dolayı tema yapımcısı Creaproject.Com`a Teşekkür ederim.

temayı sahibinin açtığı konudan alıntı yaptım bana ait değildir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5