İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beleş Mezar

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
herkese selam,

şirketteki bir sohbet esnasında iddia üzerine com uzantılı BELESMEZAR domainini kaydettim. alanadlarında satışa çıkarmış olsam da (bu vesileyle alanadları gg'nin ilginç ilanları gibi ilginç domainler alanı açabilirmiş) domain olarak bir kıymetinin olmadığını düşünüyorum ve dolayısıyla fiyat değerlemesi istemiyorum sadece "böyle bir domainle ne yapılabilir?" sorusunun yanıtını arıyorum.

her domaincinin sadece alan adının kendisine değil aynı zamanda arka planına da odaklanan insanlar olduğunu düşündüğümden iyi ya da kötü, domainle alakalandırılabilecek makul fikirlerinizi yazarsanız memnun olurum.

tekrar edeyim domainden bir beklentim yok. tek amacım domainle ilgili ilginç fikirleri şirkete, domain fikrinin çıktığı yere taşımak.

fikir belirten herkese teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5