İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beleşçi Geldi Hanımmmmm

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar sizlerden bir kaç isteğim olacak,eminim beni kırmaz yardımcı olursunuz.

Öncelikle siteme 9865545 adet post attrmak istiyorum ama param yok ücretsiz olarak atarsanız sevinirim.

Sitemin seo'su çok zayıf, ücretsiz olarak bir optimizasyon yaparsanız çok mabule geçer. Hele birde ücretsiz 5-6 tane yüksek pr'li link eklerseniz tadından yenmez.

Blogspot artık yeterli gelmiyor bana şöyle yüksek bant genişliğine sahip bir host paketi için sponsor olursanız muhteşem olur. Bu arada yeni projem için istediğim domaini hediye eden olursa çok çok sevinirim.

Bir hesap alımı için 2.02 usd paypala ihtiyacım var hayrına gönderen olursa, her gün dua ederim kendisine.

Bu arada yönetim aktif üyelere ücretsiz prestige üyelik verse ne güzel olur değil mi arkadaşlar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Xman çok süpersin de bir şeyi atlamışsın.

Bana da ücretsiz site yapan olursa allah rizası için :D:harika:

Hostumu alın, domainimi alın, sitemi de yapın. :D:

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bir kaç konu şuan görünürde zaten...
Bu konu için yönetimlerde görüşeceğim ve iyinette belirli bi ticareti varsa ve sıkışmışsa ve bu yüzden yardım istiyorsa sorun olmayacaktır. Ama sitede yeni bi üye olmasına rağmen ve aktif üyelerden olmamasına rağmen yardım istiyorsa; "Şahşım adına mutlaka ceza vereceğim" Çünkü bu şekilde giderse bu konular çok fazlalaşacak ve bu işlerden ekmeğini, harçlığını vs... çıkartan insanlara yazık olacaktır ki, bu şekilde de piyasanın fiyat oranını düşüreceklerdir. Bunu yönetimle görüşürüp bu konuya bi' son vermeye çalışacaz.

İyi günler.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
atasozleri-9.jpg

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Beleşçiler için ayrı bir bölüm kurulsa, orda oynasalar kendi hallerinde :) İhtiyacı olana laf yok, yada forumda belirli bir güvenilirliği olanlara, ama sıkıcı olmaya başladı gerçekten, önemli konular gözden kaçıyor bu gibi gereksiz başlıklar yüzünden :S

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Beleşçiler için ayrı bir bölüm kurulsa, orda oynasalar kendi hallerinde :) İhtiyacı olana laf yok, yada forumda belirli bir güvenilirliği olanlara, ama sıkıcı olmaya başladı gerçekten, önemli konular gözden kaçıyor bu gibi gereksiz başlıklar yüzünden :S

Beleşçiler bölümü mü :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
:D konuya bak
banada lazım bi kişi, sabrı olsun yeter benim için:D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Adwords kuponu istiyorum bende bedava elinde olan göndersin :kızdım:
Hatta hesap açıp öyle göndersin mail almakla ugrasmayayım:p

Oguz sen verdin üstüne alınma elinde kuponu olupta vermeyen herkese sesleniyorum:D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arkadaşlar sizlerden bir kaç isteğim olacak,eminim beni kırmaz yardımcı olursunuz.

Öncelikle siteme 9865545 adet post attrmak istiyorum ama param yok ücretsiz olarak atarsanız sevinirim.

Sitemin seo'su çok zayıf, ücretsiz olarak bir optimizasyon yaparsanız çok mabule geçer. Hele birde ücretsiz 5-6 tane yüksek pr'li link eklerseniz tadından yenmez.

Blogspot artık yeterli gelmiyor bana şöyle yüksek bant genişliğine sahip bir host paketi için sponsor olursanız muhteşem olur. Bu arada yeni projem için istediğim domaini hediye eden olursa çok çok sevinirim.

Bir hesap alımı için 2.02 usd paypala ihtiyacım var hayrına gönderen olursa, her gün dua ederim kendisine.

Bu arada yönetim aktif üyelere ücretsiz prestige üyelik verse ne güzel olur değil mi arkadaşlar.

beleşçilere gönderme mi yapıyon belliki seni sinirlendirmişler sanırım :D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konuyu yeni gördüm. süper olmuş + rep :)

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6

Hakikaten süper ya.
bu topik eğlence topiği olsun.
durun durun benimde bir isteğim olsun ozaman.

benim yerime adsensi olan pr5 ve üzeri siteli bir arkadaş adsense gelirlerinin hepsini beleş bana versin.aylık geliri 300 usd nin altında olursa cebinden tamamlasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi