İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Belirli Kitlesi Olan com-net-org-info Uzantılı Domainler 10 Lira!!

ihevrush

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Acil Para Lazım Bu Nedenle Üzerinde Çalışmalar Yaptığım Azda Olsa Kitlesi Olan 5-6 Domaini Sizlere Tanıtacağım.

Domain Listem;

alasyahost.com - Bir kaç ay uğraştım.Basit bir sunucum vardı onun üzerinden ücretsiz host dağıttım. 11 adet siteye host sağlıyordum.

seobilgini.org - seobilgini.net domainini aldığım zaman seobilgini.net adresine forum açmıştım buna ise blog açacaktım. Çok az bir kitlesi vardı.

uzmanscriptarsivi.info - Bu domaine kuracağım sitedeki amacım ücretsiz scriptler dağıtmaktı. Fakat hiç başlamadım (uğraşmak istemedim)

can-bilisim.com - Zamanı gelince işime yarar diye düşünmüştüm fakat işime yaramadı.

playzee.net - PlayZee ismini çocukluğumdan beri duymuşumdur.Çok ünlü oyunculara verilen bir ünvan gibi birşeydi onun için satın aldım.Bir ara oyun bloğu kurdum ve sonra vazgeçip kapattım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

seobilgini.net- Bu site ilgili büyük planlarım vardı. Bir forum kurdum.Forumda 923 üye ve 7.500 konu vardı.
Sitenin değeri 500 TL diye Görünüyor.

Alexa'da sırasını düşürmek için çok uğraştım şuanda alexa sırası 5.000.000

http://www.sitemnekadar.com/www/seobilgini.net

Bu Linkten Siteye Göz atın ve fiyatını siz belirleyin Şuanda acil para lazım.Öğrenciyim para sorunu çekiyorum bu domainleri bu nedenle satıyorum...

Domainlerin Fiyatı 10 Liradır .
İlgilenen Varsa;

mail : [email protected]
Forumdan PM atarak

bana ulaşabilirsiniz!

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Günceldir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi