• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Belirli Sürelerde Belirlenen linklere Girmesi

muglali20

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
1 Ocak 2015
Mesajlar
17
Reaksiyon
0
Puanları
0
103 Aydır Üye
Yapmak istediğimiAnlatmam Gerekirse Bir Dosya Yapmak ve bu doayyaı Açıkca İlk Olarak 1. Likte Girmsı ama Bu dosya Açık Kalacak Girmiş Olduğu Siteden Gelen Yanıtı Göstemesını İstiyorum. Sonra 10 Sanıye bekledıkten Sonra 2. Linke Girmesıı ve Yıne Buradan Gelen Cevabı Gonsemesıni istiyorum Bu şekilde 5- 6 Adet Linkım var ve Tek Dosya Uzerınde Sırayla Girerek Gelen Cevabı Ekrana Yazmasını nasıl Sağlayabılırız.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst