İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben boyle bı orgızasyon duzenlıyebılırmıyım..??

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanı kendı sıteme yaptıgınız her uye basına 0.15 ytl odesem bunu ozel bannerlarla hangı sıteden kac uye geldıgını tespıt edılıcek senılde bannerlarını hazırlattım bu olayı dusunen varsa benle ırtıbata gecsın bıde ben denıyeyım belkı tutar :)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbı haklısın :) ama boyle bı sısteme olusturmak ısterım bende

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
clickxchange.com tarzı bir sistemle anlaşıp profesyonel bir şekilde lead başı ödeme yapan sistem kurarsın

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanı ben uye basına 0.15 ytl odeme yapmak ıstıorum bunu bana organıze ederlermı

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dolar bazında işlem yapabiliyorsun lead başına ne kadar verebileceğin senin bütçene ve keyfine kalmış bir olay.

S

salim_aslan

Misafir
hotscripts.com dan affiliate managers lara bakarsan bu konuda hazır scriptler var. Hatırladığım kadarıyla clickexchange ve çoğu site Turkiyeden kayıt kabul etmiyor. En güzeli sana uygun , iyi bi scriptle bu işi kendin yapıp tecrübe etmen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5