İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben bu ıslerı bırakalı adsense acmak zorlasmıs.)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
arkadaslar yaklasık 3 bucuk aydır neredeyse bılgısayar basına oturdugum yok gıbı bıseydı. tekrar sıte acmaya daha dogrusu ugrasmaya karar verdım. bu ugraslar yogunluk kazansın dıyede adsense hesabı acmaya karar verdım. onceden gunde 10 tane adsense hesabı acabılen ben 1 tane adsense hesabı acamadım. az once eskıden kalan hesaplara bakarken (cogu banlanmıstı yada onaylanmamıstı) bırde ne goreyım onaylanmıs ve kullanmadıgım bır adsense hesabım cıktı karsıma.hemen sıte calısmalarına basladım. buda sitem sitem . basit bir blog gibi gorunsede olabıldıgınce gelıstırmeye calıscam. neyse arkadaslar bu aralar adsense hesabınızın kıymetını bılın yoksa benım gıbı acmaya ugrasırsınız ve bır cogunuzunda kullanmadıgı hesabı yoktur emınım. iyi geceler, tatlı rüyalar

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google çalışma sistemi değişmiş olabilir belkide
nokta.gif
yoksa okadarda zor şey değil adsense hesabı açmak
nokta.gif
siteniz hayırlı olsun
nokta.gif
nokta.gif

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan birkaç taktiği var zaten.Almak yinede kolay.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5