İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben mi hatalıyım yoksa bana tepki gösterenler mi?

T

themaniac

Misafir
Arkadaşlar malum bu aralar bir hit sitemiz var ve üzerinde bir sürü çalışma yapıyoruz Hit Mekanı.com

Mesele şu: Dün bütün üyelere toplu mail yolladım ve dedim ki hit dolaşımı çok azaldı. Bazı üyeler aktif üyelerin yaptığı hitlerden geçiniyor. Hitler çok azaldı diye şikayetler var. Bu sebeple yarına kadar 400 kredi altı olan bütün üyelerin üyeliklerini sileceğiz diye haber verdim. Ve kredisi 0 olan bir adam kredisini 400e çıkarması için sadece 2saat 15dakika sitemizde Kredi Kazan sayfasını açık bırakması yeterli. Kendisi sadece sayfayı açıcak 2saat 15dk sonra kapatabilir. açık bırakırsa ne ala, daha çok kredi kazanırdı.

Uzun lafın kısası: Bende gün geldi ve bugün sabah oturdum ve kredisi 400 altında olan herkesin üyeliğine son verdim. Tabi üyeliği silinen 97 kişiye da üyeliğiniz silindi mesajı gitti.
Bazı üyeler çok tepkiliydi neden siliyorsunuz şu bu.

Sizce ben haksızmıyım arkadaşlar? İnsanlar kredi kazan sayfasını açtıkça hit geliyor. Açmazlarsa hit gelmiyor. Bende açmayanları yani kredisi düşük olanları sildim ki kredi kazan sayfasını açıp hit kazandıranlara daha çok hit gitsin. Yani bir nevi sitedeki kaliteyi arttırdım. Bu maksatlada 97 üyeye kıymış oldum. Şuanda bariz bir şekilde artış var hitlerde.

Bazı üyeliği silinenler beni suçlu gibi gösterdiler bende size soruyorum arkadaşlar. Varsa bu konuda bana bir öneriniz, bir dahaki sefere onu yapayım.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Üyeliği silinenlerde başka hit sitelerine gider herkes yolunu bulur sorun yok kardes :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Afedersin üstadım ama sen haksızsın.

O kredileri hediye olarak sen vermedin mi? Benden size hediye kredi 300-500 adet diyipte, ondan sonra adamların üyeliklerini silemezsin. (Yanlışım yoksa, üye olana hit kredi vaat ediyordunuz)

Altından kalkamayacağın bir sistem yapmaman lazım, mantığı iyi oturtucaksın yoksa diğer siteler gibi olur sonun. Günde 100-200 hit gelmiyorsa kimse kullanmaz sistemini.

Benden sana tavsiye üstadım, internetten para bölümüne konu aç. 1000 kredi=1$ vs neyse artık. Ordan üye olanlar sadece kredi kassınlar, hitlerini kullanmasınlar. 1$ öde sonra 1000 kredilerini sil karşılığını verince. Bu şekilde canlandırırsın siteni. Masraf yapmadan olmaz, hit sitesi açmak kolay değil öyle (bilmiyorum sermayen ne kadar ama yatırım yapmadan yürütmen için acayip şanslı olman lazım)

Not: Ben siteye üye olanlardan değildim, fakat zamanında çok uğraştığım ve hit sattığım için biliyorum az çok bişeyler.

T

themaniac

Misafir
Üyeliği silinenlerde başka hit sitelerine gider herkes yolunu bulur sorun yok kardes :D

Yani gitsinler o sorun değil. Ben madem ki ücretsiz bir hizmet veriyorum üyelerime. Millet sitemde ücretsiz banner reklam da verebiliyor, ücretsiz hit de kazanıyor. Bunun karşılığındada kendime bir şey değil, sadece dönüşüm olabilmesi için bir tane sayfanın 1-2 saat açık olmasını istedim. O da aktif üyeleri korumak içindi.
Evet öyle pasif üye, sırf hit bana gelsin başkasından banane diyen, günde 1-2 saat bir sayfanın açık kalmasını bile yapmayan üyeyi istemem ben.

Altından kalkamayacağın bir sistem yapmaman lazım, mantığı iyi oturtucaksın yoksa diğer siteler gibi olur sonun. Günde 100-200 hit gelmiyorsa kimse kullanmaz sistemini.

Benden sana tavsiye üstadım, internetten para bölümüne konu aç. 1000 kredi=1$ vs neyse artık. Ordan üye olanlar sadece kredi kassınlar, hitlerini kullanmasınlar. 1$ öde sonra 1000 kredilerini sil karşılığını verince. Bu şekilde canlandırırsın siteni. Masraf yapmadan olmaz, hit sitesi açmak kolay değil öyle (bilmiyorum sermayen ne kadar ama yatırım yapmadan yürütmen için acayip şanslı olman lazım)

Not: Ben siteye üye olanlardan değildim, fakat zamanında çok uğraştığım ve hit sattığım için biliyorum az çok bişeyler.

Merak etme hocam ben parasından kaçmadım ve bir kaç gün önce dediğin gibi bir konu açtım. hatta ilgilenenler oldu. İnşallah kredilerini tamamladıklarında ödemelerini de yapacağım. her 2USD olduğunda ödeme yapıcam. Ama seninde dediğin gibi günde 100-200 hit gelmiyorsa Hit Mekanı'nın bir anlamı kalmaz diye bende eski yeni üye bakmadan sildim zaten alan hiti almıştır. Şimdi daha çok hit gidiyor üyelerime. Ben mutluyum, onlarda zamanla göreceklerdir ki hitler fazla fazla geliyor. Onlarda mutlu olacaklar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5