İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben ne diyeyeyim ttnet.gov.tr

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

43 YTL + %15 ÖİV = 49.45 YTL

T

Turkyurdu.org

Misafir
Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya benim bahsettiğim bu degil aradıgım kadın gelmiş bana hesap soruyor ya salak salk konuşuyor bilgi vermek amaçı ama karşısındakini cocuk gibi azarlıyor nerdeyse küfürle kovacak telefondan.. ne aradın misali..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben dikkali bakmmaış olabilrim ama bana adam gibi cevap verebilri degilmi diyebilir beyfendi oradaki fiyatalr kdv hariç diye bilri gelmiş yok bunun hesbaınımı yapıyorsun yok bumu neden arıyorsun vs...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İstediğin şeyler, uçuk, gerçekle ilgisi olmayan şeyler. ADSL'ye internetten başvurdum tekrar başvurmama gerek var mı diye sorarsan (ADSL formu veren çalışana). Nerden başvurdun, 444'den mi? (ne 444'ü ben internet dedim diye düşünürsün uzunca) O ne? diye soran kişiler... Doğaldır.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
:) eee tabiki böyle olacak eğer bi gün profosyonel bi destek alırsanız o zaman gelip konu açıın.. Türk telekomdan profesyonel destek hizmeti aldım deyin , şok olalım... tüh aslında bugün iyi bi şaka yapmalıydık... telekomdan profesyonel destek aldım deyip konu açtıktan sonra herkes şok olma evresini geçirdiğinde 1 NİSAN ! amma gırgır olurdu :p :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
~Aykut' Alıntı:

sanki kadına sorucam 6 yad 10 hesabını yapıcam tabiş nedne yapmıyayım yalanmı 49 yerine 43 verseniz aylık azmı alal internet kullanıcısı için önemli indirim indirimdir biz onalr gibi akşama kadar sandalyede oturu telefonalrda geyik yapıp para kazanmıyorum 0,03 ile ugrışıp o adsl paraısnı cıkartıyorum

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ne olcak işte memur zihniyeti salla başını al maaşını :D bak özel şirketlere nasil karşılarlar yani özelleşme olmadan adam olmaz sonra derler neden zarar ediyor kamu şirketleri diye!

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadını bir daha ara. Bidaha biri arayıp bunu sorarsa "KDV hariç fiyatmış o" deyiversin. Muhtemelen oda bilmiyordur.

M

murme

Misafir
hehe valla telekom sorunun ne olursa olsun şöle dio sistem normal sorun sizden :D benim 1kere portumu iptal ettiler 1kerede yanliş porta yonlendirdiler sorun bendenmiş öle dediler zor inandırdım adamları da acidilar bana hehe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi