İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben Yeniyim Yardım

G

gawab

Misafir
Merhaba arkadaşlar ben bu konularda yeniyim tejrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var

512 adsl Kullanıyorum kısmet olursa bu işten en azından adsl min taksitlerini çıkarmayı umuyorum evet gelelim konumuza

en az 20 adet güvenilir ödemesi en düşük e-gold ve moneybokers'e ödeme yapan sponsor arıyorum neden illede 20 diye sorarsanız herhalde 20 anca taksitleri karşılar şimdilik benim bir web sayfam var ve 220 küsür üyem var sayfam şu anda aktif degil güncellenme nedeniyle şimdi öncelikle yardım edecek arkadaşlardan ricam

kesinlikle e-gold,moneybookers hakkında geniş bilgi vermeleri çünki formu her sayfasını gezdim para cekmekle ilgili bilgileri toplasanız bu bilgilerle para cekmek imkansız e-gold,moneybookers ilgili nasıl para çekeceğim konusunda yardım etmiyen en azından benim umduğum kadar gelen email leri dikkate almıyacağım arkadaşlar neden para çekme konusunda bu kadar titiz olduguma gelince saatler başı bilgisayarın karşısında oturup osenin bubenim mail tıklıyacaksın sonra biriken paralarını cekmek için kafayı yiyeceksin
eger bu konuda yardım etmek istiyen arkaşlar varsa lütven bana mail atsın
eger açıklamaları yeterli bulursam üç veya dört ayda rahat 220 küsür alt üyeniz olur belki daha fazla lütven ciddi olan arkadaşlar mail atsın

not: gönderdiginiz sponsorlarla ilgili açıklamalar yazarsanız sevinirim
ödeme liti,paramızı nasaıl ve nezaman istiyecegiz unutmayalım arkadaşlar
eger verdiginiz bilgilerle e-goldan veya moneybookers ten para çekemessem üyeliklerimi iptal ederim o'kadar emekten sonra ondan bundan yardım dilenmeye hiç niyetim yok zaten hiç kimse doğru düzgün yardı etmiyor eger bu bilgileri sitemin açılışına yetiştirirseniz daha çabuk kazanmaya başlıyabiliriz

[email protected]
[email protected]
[email protected]

G

gawab

Misafir
gine aynı hikaye

ilgin için teşekür ederim arkadaşım ama her halde sen benim yazımın hepsini okumadın veya yalnış yorumladın benim istediğim e-golda veya moneybookers'te biriken paralarımı kendim cekebilmek istiyorum bunun için yardım istiyorum yoksa degiş tokuş yöntemine ne kadar güvenilirki yani benim istedigim isimler degil menüler mesala e-gold 50 dolarım var ve bunu cekmek istiyorum hangi sayfalara girecegim hangi yerleri dolduracağım nereye tıklayacağım gibi eger bu konuda yardımcı olabşlecek arkadaşlar varsa lütven yardım etsin tşk.

H

hibrahim

Misafir
işte sen benim verdiğim linkteki yazıları okusaydın bunun imkansız olduğunu egolddan para çekebilmen için mutlaka ve mutlaka bir aracı kullanman gerektiğini anlardın...

G

gawab

Misafir
anlayamadım sayın arkadaşım üstelik bu forumu hemen hemen her sayfasına göz attım demek istedigin aracı türk'mü yoksa sözü edilen yabancı sponsorlarmı

H

hibrahim

Misafir
bak hala okumamışsın arkadaşım o linki güzelce oku yyabancı aracılardan bahsediliyor ama turk webmasdterlarda bu işi gönüllü olarak yapıyor senin elindeki egoldu onlara yolluyorsun yani turk webmasterlara onlarda snein banka hesabına ödeme yapıyorlar.. ok?

G

gawab

Misafir
peki bu ne kadar garanti'li güvenli bu yodan eline hiç para geçtimi paranı almak için kimi kullandın

H

hibrahim

Misafir
ben hiç bu yöntemi kullanmadım ama sende tahmin edersin ki eğer başka yolun yoksa turk arkadaşları tercih etmelisin düşünsene 250$ lık egoldun var ve bunu yabancı aracıya yolluyorsun peki ya yollamazsa sana artı sanırım turkiyedeki arkadaşlar Tr.St ve referxchange gibi arkadaşlar bu işi belli alt limitler olarak komisyonsuz yapıyor onlarla iletişime geçersen sana yapacakları işi ayrıntılı anlatırlar..

G

gawab

Misafir
ellerine sağlık arkadaşım son olarak bir şey sormak istiyor Google AdSense hakkında bunların sayfasına gittim üye olacağım bir yer bulamadım yardımcı olursan sevinirim

G

gawab

Misafir
arkadaşım biraz fazla oluyorum ama kusura bakma girdim sayfaya iki tane yer var hangisinden

H

hibrahim

Misafir
click here to apply yazısına tıkladığında sol tarafta google a daha önce üye olduysan üyelik bilgilerini yaz eğer ilk defa google ile çalışacaksan sağ taraftaki formu doldurmaya başla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5