İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bende gümledim sonunda

H

http

Misafir
biri üst üste tıkladı diye kimsenin ban yediğini görmedim
1.5 senelik kullanıcılar zaten hiç yemez.
üstüste tıklanarak googledan attırma taktiği ilk açıldığı aylarda kaldı şimdi üstüste tıkları google saymıyor. bu sadece yeni hesaplar için geçerli..
yani üstüste tıklıyayımda attırayım diyen adam size iyilik yapmış olur 1,2$ kazandırır.. pinden önceki adsenseciler var bide pinden sonrakiler var pinden sonrakilerde bu ban olayı çok oluyor ama diğerleri için hile yapmadıkları sürece atılmazlar kolay kolay heleki 5,6 defa çek aldılarsa.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Nasıl atılmaz? Forumu takip et kaç senelik google kullanıcıları atıldı bu ay... Sırf benim 2 senedir kullanan arkadaslarım banlandı..

T

turkgenc

Misafir
AkrepList' Alıntı:
arkadaslar google sanirim isi sikıya aldi bir sitem icin uyari maili gonderdiler ve hesabinizi kapatmiyoruz fakat o siteye reklam vermeyi kesiyoruz dediler.
arkadasin 1000 dolar tespiti icin birsey diyemiycem, o sekilde 1000 dolara kadar normal olup da sonra 1000 dolari gecince basina bela olan varsa soylesin de anlayalim olayi

yaklasik 2 ay boyunca reklamlari yayinladim ve "1 gunde" ortalama 750 USD para cekiyordum google reklamlarindan, bu 750 USD 1 hafta sonra 1500'e cikinca hesabim kapatildi; sebep: "spronsor baglantilarimiza tiklayiniz." yazisi altinda google reklami yayinlamam olarak gosterildi.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
turkgenc' Alıntı:
yaklasik 2 ay boyunca reklamlari yayinladim ve "1 gunde" ortalama 750 USD para cekiyordum google reklamlarindan, bu 750 USD 1 hafta sonra 1500'e cikinca hesabim kapatildi; sebep: "spronsor baglantilarimiza tiklayiniz." yazisi altinda google reklami yayinlamam olarak gosterildi.

Teşvikler

Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, " bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak, yayıncılar topluca gönderilen e-posta mesajları veya üçüncü taraf web sitelerinde yapılan istenilmeyen reklamlar yoluyla, reklamları veya tavsiye ünitelerini bulunduran sitelere gayri ihtiyari olarak ilgi çekemezler. Ayrıca, yayıncıların doğal olmayan veya yanıltıcı yöntemlerle, tavsiye ünitelerine dikkat çekmeleri veya tıklamaya teşvik etmelerine de izin verilmez.

https://www.google.com/adsense/policies

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000$ la alakası yok bunu söyleyeyim...

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkgenc' Alıntı:
Ya sana ne denir bilmem ki ağzınla söylüyosun işte adam yazmış bunlar bunlar yasak yapmayın. Yaparsanız bu olur ağlamayın sende kabul ediyorum demişsin ne zaman biri atılsa hemen zıplıyon 17 bin dolarım gitti diye iyi olmuş işte :mad: hayır neyi kanıtlamaya çalıştıgınıda anlamadım.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

Geçersiz tıklama vs. vs. hesabınız durduruldu cart curt. 1.5 senedir kullanıyordum ve her ay ödemeleri sorunsuz alıyordum. Sanırım bu google türk şirketi 1000$ 'dan fazla alanları kıskanıyor ve banlatıyor.

bence 1000$ le alakası yok benim arkadaşım 1 senedir her ay 2000$ küsür para alıyor hilesiz halada atılmadı?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ya arkadaşlar forumu takip etmiyormusunuz siz? Geçen ay 2-3 kişi atıldı. Ondan önceki ayda öyle. Bu ay çok kişiyi banladılar. Artık sıkı tutuyorlar işi diyorum size. Hile yapanı bırakın bilmeden yanlış birşeyler yapanlarda atıldı. r10.net iyinet googleden ayılan kişilerin mesajlarıyla dolmuş. Biri atılınca googleden diğer webmaster hemen taze boka sinek konar gibi gelip hile yapmasaydın kardeşim diyor. İşin aslını bilmeden böyle konuşan elemanlara deli oluyorum. Adam mp3 sitesine firefox koymuş banlanmış. Adam sitesine toplist kodu koymuş. Toplisttede mp3 sitesi varmış banlanmış. Adam 1000$ kazanıyormuş. Başka siteler koymuş 3000 $ olmuş göze batmış banlanmış. Ben bunlardan bahsediyorum...

Kimsenin haksız yere banlanmasını istemem ben. Umarım sonuna dek gidersiniz. Sonuçta bizler yurt dışına çıkacak olan paraları Türkiyeye sokuyoruz bir şekilde...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 ay once atildim bende sebebi iste;
500 gösterim 600 tıklama..
saat 12 gibi siteme denyo ile saldırılmıs google reklamlarına tıklanılmıstı.
bunu googleye bildirdim.
teşekkürler mesajı attılar bana ay sonuna 5 gün kala ise banladılar. hesabım herzamanki gibi normal işliyordu 1 gün haric o gün ise siteme saldırı olmustu...
sebeb ise o olmalı ama bunuda ben googleye bildirdim?

T

turkgenc

Misafir
Wishmaster' Alıntı:
Ya sana ne denir bilmem ki ağzınla söylüyosun işte adam yazmış bunlar bunlar yasak yapmayın. Yaparsanız bu olur ağlamayın sende kabul ediyorum demişsin ne zaman biri atılsa hemen zıplıyon 17 bin dolarım gitti diye iyi olmuş işte :mad: hayır neyi kanıtlamaya çalıştıgınıda anlamadım.

ne kanitlayacagim? buradaki insanlara bir seyleri kanitlasam ne degisecek? buradaki insanlardan bana ne yarar gelecek? yani kanitlamam veya kanitlayamamam bana ne kaybettirecek? hicbir sey! ben sadece konu ile alakali olarak arkadasin yazisina cevap verdim.

her neyse sizinle muhattap olanda hata haydi eyvallah.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Tam olarak okumadım ama cogu kişi körü körüne hile yaparak atılmış bari yapıyorsanda kurallarına göre yapın hileyide örnek vereyim isterseniz hileye teşvik etmek için değil sadece amatörlüğünüzü yenmeniz için.

Sunuda söyleyeyim ben adsense kullanmıyorum.

Programlama hepiniz kismende olsa biliyorsunuz, google siteleri ne yolla takip ettiğinide biliyorsunuz.

peki bunların ikisini birleştirip neden yaratıcı olmuyorsunuz anlamıyorum boşu boşuna vakit kaybedip sonra atılıyorsunuz. buraya kod yazardım ama sonra bundan diğer kullanıcılar zarar görecek. Bundan yolacıkarak işi bilen zaten birseyler cıkartır kolaygelsin.

Amacım akıl vermek yada hileye teşvik etmek değil zaten anlayan anlamıştır.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5