İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bendedevar.Com İçin 2.000 TL Ödüllü Logo Yarışması!

enjoyquality

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazırladığınız logoları [email protected] adresine mail ile gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz logo ile birlikte adınızı, soyadınızı, mail adresinizi ve sizinle irtibat kurabileceğimiz bir cep telefonu numarasını yazmayı da unutmayınız.

Yarışma Şartları

1. Bu yarışma bendedevar.com internet sitesinin logosunun belirlenmesi ve seçilen logoya ödül verilmesi maksadıyla düzenlenmiştir.

2. Yapılacak logo tamamen özgün olmalı ve diğer mecralarda yayımlanmamış olmalıdır.

3. Yarışmacılar en fazla 3 eserle yarışmaya katılabilirler.

4. Yarışmaya katılmak için hazırladığınız logoları .FH, .AI, .EPS veya .CDR uzantılı vektörel çizim olarak göndermeniz gerekmektedir.

5. Logonun önizlemesi için .jpg uzantılı bir görüntüsü de ayrıca gönderilmelidir. (beyaz zemin üzerinde ve kısa kenarı en az 2000 piksel olacak şekilde.)

6. Logo tasarlarken yazı kullanıldıysa kullanılan fontun adı belirtilecektir.

7. İçinde fotoğraf kullanılan ve .jpg, .png, .gif ve diğer fotoğraf formatlarında gönderilen ve vektörel çizim olmayan logolar kabul edilmeyecektir.

8. Yarışmaya katılacak logoların 21 Temmuz 2010 Çarşamba günü TSİ 24:00’de mail olarak veya açılmış olan özel alana upload edilerek ulaştırılmış olması gerekiyor.

9. Yarışma sonucu 25 Temmuz 2010 günü duyurulacaktır.

10. Yarışmanın ödülü olan 2.000,00- TL puan olarak üyenin hesabına eklenecek ve bu puanlarla alışveriş yapma imkanı olacaktır. Bu puanların kulanımı ile ilgili herhangi bir sınırlama olmayacak üye
istediği zaman kullanacaktır.

11. Yarışmadan alınan ödül ile bendedevar.com üzerinden satılan herhangi birşey satınalınabilecektir.

12. Bu puanların tek seferde kullanılması şart olmayıp parça parça da kullanılabilecektir.

13. Yarışmada ödül alan amblem/logoların telif ve yayın hakları Nazmibey Ltd. Şti.’ne ait olacak şirket adına tescil edilecektir. Sözü edilen çalışmalar, Nazmibey Ltd. Şti. tarafından her türlü görsel-yazılı iletişimde kullanılabilecektir. Seçici Kurul, değişiklik isteme şartıyla bir amblem/logoya birincilik ödülü vermeye yetkilidir.

14. Yarışmacılar, yarışmaya gönderdikleri tasarımların telif ve yayın haklarını süresiz olarak Nazmibey Ltd. Şti.’ ne verdiklerini ve buna bağlı olarak, gerek Fikri Sınai Haklar Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince, sözü edilen tasarım(lar)ın çoğaltma, işleme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma vb. umuma arzında gerekli bilumum haklar için Nazmibey Ltd. Şti.’ne izin /muvafakatname verdiklerini kabul ederler.

15. Bu şekilde kullanılan amblem/logolar için tasarım sahibi verdiği izni sonradan kesinlikle geri almayacağını ve amblem/logonun yukarıdaki şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini veya bu izin/muvafakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

16. Yarışmanın tamamlanmasından sonra da olsa dereceye giren tasarımların özgünlüğü ile ilgili (kopya, çalıntı vb.)oluşabilecek her türlü hukuki ve mali sorundan yarışmacı sorumludur.

17. Nazmibey Ltd. Şti. ödül almayan bir çalışmayı satın almak isterse, yarışmacı ile anlaşarak saptanacak bir bedel karşılığında tasarımın kullanım hakkını devralabilir. Bu durum yarışmada dereceye giren amblemin ödülünün ödenmesine engel teşkil etmez.

ahm77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4. maddeye anlam veremedim açıkcası , ilk defa bir yarışmada bu dosya formatlarının tasarım seçilmedenistendiğini gördüm, neyse hayırlı olsun.

enjoyquality

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizi anlayabiliyorum. Söz konusu madde istenilen dosya formatlarının olması gerekli. Yapılan tasarımları çalabileceğimizi düşünüyorsunuz ancak şunu söyleyebilirim. .jpg veya farklı bir formatta yapılan tasarımları gönderdiğiniz de yine sizin düşündüğünüz şeyi yapabiliriz. Çok kolay olduğunu sizde bizim gibi iyi biliyorsunuz. Yapılan tasarımın aynısını çizmek bizim sadece birkaç dakikamızı alır. Yine de ilginize teşekkürler.

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şey sormak istiyorum.Neden .psd kabul etmiyorlar?

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılmak için dosyayı göndereceksek çok akıllı olduğunu söylemem gerekecek :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
.com.tr diye güvenecek halimiz yokya :)

Önce koysunlar al arkadaş buda bizim noter sözleşmemiz noter huzurunda verilecek ödül ve seçim noter huzurunda yapılacak jürilerle desinler(mademki 2k yı verebilecek güçleri var 375 türk lirası noter parasınıda verebilecek güçleri vardır.) işte o zaman tasarımcılar rahat rahat yollar psdleri:)

14. Yarışmacılar, yarışmaya gönderdikleri tasarımların telif ve yayın haklarını süresiz olarak Nazmibey Ltd. Şti.’ ne verdiklerini ve buna bağlı olarak, gerek Fikri Sınai Haklar Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince, sözü edilen tasarım(lar)ın çoğaltma, işleme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma vb. umuma arzında gerekli bilumum haklar için Nazmibey Ltd. Şti.’ne izin /muvafakatname verdiklerini kabul ederler.

Daha yarışmayı kazanmadan neden size ben vereyim telif ve yayın haklarını?:)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar adamı eleştirmişsiniz ama resmi şiir hikaye vb yarışmalarda da yarışmaya katıldığın eserler üzerinde dereceye girmemiş bile olsa hak legalpara edemiyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5