İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benden sonra 99. mesajı atanı banlayacağım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ara çok olmaya başladı, 10. mesajı atana hediye verilmesi falan. Paylaşım yapılması bizi sevindiriyor ama ortada bir sebep olmadan 10 mesaj atılması kafamı karıştırıyor.

Paylaşım olduğu için konuyuda kilitleyemiyorum. Ama forumu chat ortamına dönüştürmemek için yardımlarınızı ilk mesaj atan 1-2-3 kişiye dağıtacak şekilde ayarlarsanız sevinirim.

Yanlış anlamayın sadece görüntü pek hoş değil.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu olaya karsıyım artık yeter dıyelım bencede cok bıkkınlık verdı parası olan alsın olmayan almasın bukadar basıt demı

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10. değilde ilk mesajı atana veririz. :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede paylaşım hoş ancak izlenen metoddan dolayı oluşan görüntü hoş olmuyordu.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet paylaşım olması sevindirici. Aynı kişiye 2 defa verilmemesi koşuluyla ilk mesaj atanlara verilse daha iyi olur sanırım.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kupon verecek arkadaş sofistik bir soru sorsun-tabi konu webmasterlık üzerine olmalı, ilk bilene versin.
Misal şöyle bir soru nasıl olur,
Google search algoritmasını yazın?
maksat düşündürürken kazandırmak ;)

A

Airborne

Misafir
o postlarida silerseniz cok iyi olacak. O bölümün neredeyse suyu cikmak üzereydi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lazım olduda canlandırıyim dedim..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla o tür konuları ben küçük çocukların oynadıkları tasoları kapış yapmasına benzetiyorum.Kapış yapan çocuk kendini tatmin ederken aynı zamanda diğerlerin 3 kuruşluk tasoyu almak için birbirine girmesini keyifle seyrediyor.

Hiç hoş değil.O tür konularda aynı izlenimi ediniyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bakalım burda 99. kim olacak:p. Ama ben size katılmıyorum bu bennce paylaşımı hem eylenceli yapıyo hemde öyle işte

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum kurallarına eklensın boyle aktraksyonların yapılmasını engeller bi madde :)
1. msj 3. msj 5. msj falan normalde 26. msj 32. msj falan abartı tabiki,tek haneyi gecmemek kosuluyla olsun madem :p illa bu sekilde promosyon uygulamak isteyenleride engellememis oluruz ( nacizane bi oneri ) :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi