İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benfica : Galatasaray

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
file

Avrupa Fatihi'sin sen!
Tarihi boyunca onlarca destan yazan takımımız, bunlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor

Avrupa Kupaları'ndaki temsilcimiz Galatasarayımız, UEFA Kupası ikinci tur (B) Grubu ikinci maçında Portekiz temsilcisi Benfica ile Estadio da Luz Stadı'nda karşı karşıya geliyor. 21.30'da başlayacak olan karşılaşmayı, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Martin Atkinson yönetecek. Takımımızın grubundaki diğer karşılaşma ise Metallist ile Hertha Berlin arasında oynanacak. Olympiakos da bu haftayı 'BAY' geçecek. Gruptaki ilk maçlarda Galatasarayımız, Olympiakos'u Ali Sami Yen Stadı'nda 1-0 mağlup etmişti. Hertha ve Benfica ise 1-1 berabere kalmıştı.

Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Harry Kewell, Mehmet Topal, Aydın Yılmaz ve Shabani Nonda Benfica karşısıda forma giyemeyecek. Benfica'da, Guimares ile oynanan lig maçında forma giymeyen Arjantinli genç sol açık Angel Di Maria'nın bu akşam oynanacak karşılaşmada forma giyebilmesi için yoğun tedavisinin sürdüğü, Brezilyalı defans oyuncusu Leo'nun ise kesin olarak maç kadrosunda yer almayacağı öğrenildi.

SAVUNMAYA UYARI

Takımımızda tüm gözler zorlu Benfica maçına çevrildi, teknik heyet Portekiz’de olası bir kazaya uğramamak için kolları sıvadı. Lizbon'dan en az 1 puan ile dönmeyi planlayan Cimbom'da teknik direktörümüz Michael Skibbe, Portekiz ekibini durdurmak için ilk olarak işe savunmadaki sarı kırmızılı futbolcularına mesai yaptırarak başladı. Rakibi adeta yıldızlar topluluğu olan Benfica’nın, başarısının yükünü büyük ölçüde çeken hücumdaki 4 silahşorunu (Nuno Gomes, Aimar, Reyes ve Suazo) durdurmak için Skibbe harekete geçti. Alman teknik adam, Portekiz’deki maçta sarı kırmızılı defans oyuncularını Benficalı 4 tehlikeli ayağa sahada adım attırmamaları konusunda uyardı.

AVRUPA'DA 213. RANDEVU

UEFA Kupası 2. tur (B) Grubu ikinci hafta maçında bugün Portekiz'in Benfica takımıyla deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, Avrupa kupalarındaki 213. maçına çıkacak. Sarı-kırmızılılar, bugüne kadar Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası ile Şampiyonlar Ligi'nde 133, UEFA Kupası'nda 46, Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nda 32 ve Avrupa Süper Kupa'da da 1 kez olmak üzere, Avrupa kupalarında toplam 212 maç oynadı. 2000 yılında UEFA Kupası ve Avrupa Süper Kupası'nı müzesine götürerek tarih yazan Galatasaray, geride kalan 212 Avrupa Kupası maçında 78 galibiyet ve 81 yenilgi alırken, 53 karşılaşmada ise eşitliği bozamadı.

MUHTEMEL 11'LER

BENFICA:

Quim
Pereira
Luisao
Sidnei
Riberio
Amorim
Katsouranis
Yebda
Reyes
Suazo
Aimar

GALATASARAY:

De Sanctis
Sabri
Emre Aşık
Servet
Volkan
Arda
Meira
Ayhan
Hakan
Lincoln
Baros

STAT: Estadio da Luz
SAAT: 21.30
HAKEM: Martin Atkinson
YAYIN: TRT 1 - Sporx Canlı Anlatım Servisi​

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Fenerbahçeli olarak;
Galatasaraya başarılar dilerim ülkemiz adına en iyisi olması dileğiyle;

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla özelmişim Ümit Karanı... İnşallah her maçta golleriyle hatırlatır kendini...

Gasssaray yener Yenerbahçe izler, anadın mı sen ;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu kadro bu şekilde kadikoyde oynarsa , Fenerbahçede arsenal maçında ki gibi oynarsa - bomba bir derbi bekliyor GS ve FB li arkadaşlarımızı.. :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika futbol güzel sonuç.Turda garanti artık.
Haftasonunu bekliyoruz heyecan ile :)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arda ve Emre tek kelimeyle kusursuz oynadılar. Hele kalecimiz De Sanctis kalede resmen devleşti. :) Süper kurtarışlar yaptı.. Tebrikler GALATASARAY! :D uzun zamandır maç izlemiyordum iyi oldu iyi :) GS aşkım yeniden alevlendi sanki :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Vadiyi izle, pişman olursun diyenler nerde :D

Süpe maçtı...

X

Xman

Misafir
Ben aynı anda ikisini birden izledim :D bu arada bizim 2.gol kabak gibi ofsayttı :D

X

Xman

Misafir
Ayhan Ardaya atarken ümit ofsayttı, top ardaya giderken gir çık yaptı ama hakem görmedi :D bende koyu cimbomluyum iyide oldu :D ama ofsayttı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ayhan Ardaya atarken ümit ofsayttı, top ardaya giderken gir çık yaptı ama hakem görmedi :D bende koyu cimbomluyum iyide oldu :D ama ofsayttı.

Kendiniz söylüyorsunuz ayhan topu ardaya atarken

Top ardaya atıldıktan sonra isterse ümit 5 metre ofsaytta olsun hiç bir farkı yok. Bu kuralın adı pasif ofsayt

X

Xman

Misafir
Kendiniz söylüyorsunuz ayhan topu ardaya atarken

Top ardaya atıldıktan sonra isterse ümit 5 metre ofsaytta olsun hiç bir farkı yok. Bu kuralın adı pasif ofsayt

Pasif kişi sonradan aktif olursa o an kalkar bayrak, arda alıp gitse gol atsa no problem ama arda ilk anda pasif olan adama pas atarda onu aktif konuma sokarsa ofsayt ofsayt ofsayt :D

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pasif kişi sonradan aktif olursa o an kalkar bayrak, arda alıp gitse gol atsa no problem ama arda ilk anda pasif olan adama pas atarda onu aktif konuma sokarsa ofsayt ofsayt ofsayt :D

Yok gözüm öyle değil. Hadi diyelim ofsayt olsun sevgili Kanaryalar ne yapardı düşünsene, ayyuka çıkardı. Hakem sayesinde filan da filan...

O sırada Ümit Karan pasifteydi Ayhan ilk olarak ona verecekmiş zaten ama ofsaytta oldugunu görünce Arda 'ya çakmış topu sonrasında ise Ümit geride oldugu için sorun yok, ofsayt yok, gol var, şov var...... Var oğlu var işte :D Haaaa bir de sevgili Kanaryacıklara ders var ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10

Ben ahmete top atıyorum ahmet ofsaytta değil mehmet ofsaytta. Ahmete attığım topa mehmet depar yapıyor ve topu ofsayt olmayan ahmete atmış olmama rağmen mehmet alıyor işte o zaman dediğin doğrudur. Ama ben pasifteki ahmete atıyorum ve o topla oynuyorsa bir önceki pozisyonda mehmetin kaleye en yakın futbolcu olmasının bir önemi yoktur.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
harika bir goldü,jeneriklik.

ofsaytta degil ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5