İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beni googlede üst sıraya çıkaracak?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben bu başlığı tartışma amaçlı atmadım bilgi amaçlı atım imkansız bir kelime olduğunu biliyorum Türkiye sıralaması basit ben dünyayı istiyorum hem türkiyede kim friend yazıyor :D :D ama friend kelimesinde dünyada en az gülük milyonlarca insan belki giriyor zaten üst sıradaki sitenin değeri 500 milyon dolar :D :D ilk sayfaya gelsem daha ne istiyim ki beni artık basında takip edersiniz :D :D ucuk kaçık bir site dahi olsa 1 ayda alexa patlama yaşar :D seo ya bayılıyorum şöhret para dev veri tabını ve milyonlarca üyelerinizin olmasında büyük rol oynuyor . harika bir şey biliyorum imkansız ama bu yazım burda imzam olsun .') Büyük konuşmayı sevmiyorum ama yapmasamda rahat durmam :)

Uçuk kaçık hayallerin peşinde koşmak yerine enerjini daha olabilir konulara harcarsan sonra boşuna zaman kaybetmiş olmazsın.

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eifamaçım hakkında yorum yapmanı istemedim yapabiliyorsan yorum yap burasıda tartışma konusu değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5