İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benide Kapattılar (Misafir.net)

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne iletişim maili nede başka birşey direk kapattılar.
Muyap uyarı vermişti birkaçay önce mp3 ü kaldırdım bir sorun yoktu ama şimdi ne yarı ne bişe direk kapandı. Kimden nasıl öğrenicez kimin neden kapattığını bilen varmı?

BU SİTEYE ERİŞİM MAHKEME KRARI İLE KAPATILMIŞTIR!

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitekapama.JPG

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benimkide girior BU ARA DNS LER KAFAYI YEDİ baslık acıcaktım ona dair :) ondan olabilir

kerten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer engellenmişse şu an girebilen arkadaşlar da 24 saate kadar giremeyeceklerdir.. Şu an başkalarında açılması normal bende de açılıyor.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben pek bilmem bu kapatma olayini ama merak ettigim birsey var . Kapatilan siteler icin gercekten mahkemeden karar aliniyor mu ? eger aliniyorsa neden karar ile ilgili bilgi verilmiyor .

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek bir tane mahkeme dosyası var. Her site için ayrı ayrı mahkeme dosyası yok. Bu mahkeme kararı ile verilen yetkiye dayanarak telokoma bildirdikleri site kapanıyor.

Tabi bunlarında bir üst kurulu vardır sanırım. Ama ne kadar profesyonel'lerdir siteyi nasıl değerlendirirler bilemiyoruz. Bazı sitelere at gözlüğü ile baktıklarıda kesin. Sitemiz kapatılıyor hangi kurum kapatıyor bilemiyoruz çok ilginç.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayret ya nasıl açıldıysa arkadaş bilgilendirse iyi olacak. :)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla eğer sitenizden mp3 downloadı varsa ekran resmini çekip sizi mail atıyorlar 3 gün içerisinde kaldırmazsan kapanacak siteniz şeklinde. Eğer mp3 downloadını kestiğinizde yani mp3 dosyalarını sildiğinizde sitenizi kapatılmıyor.
Büyük ihtimal arkadaşın sitesi ya gümbürtüye gitti yada maili biraz geç okudu.
Geçmiş olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi