İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benim Bir Sorum Var [ MSN Live ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Ben Daha Once MSN 7.5 i Kullanıyordum Ve MSN Live Kullanmaya Başlayınca Listemde Coğu Kişi Silindi Nedendir Acaba. Veya Listeyi Geri Getirme İmkanımız Varmı.

Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde böyle birşey olmaması gerek

belki şuan kişi listene yanlışlıkla filtre uyguladığından bazıları gözükmüyordur
menüden > kişiler > Kişileri Filtrele > tüm kişileri seç
tıklarmısın

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Kişiler Seçili Halde
Ben Daha Once 7.5 Kullanıyordum Dostlar Gurubumda 152 Kişi Vardı Bazıları Oflineydi Devamlı Online Olmuyorlardı Msn Live Kullanmaya Basladım Aradan 1 Ay Gecti Hemen Hemen bi Baktimki 18 Kişi Online OlanlarKalmıs Dierleri Hepsi Silinmiş Ne Yaptım geri Gelemedi 2 Tane msn Dada Oldu ...

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde başıma aynı olay geldi, eski versiyondan login olarak kişi listesini kaydettm, sonra msn live ile login olup eski versiyondan kaydettiğim listeyi import ettm, sorunum çözlümüş oldu böylece. ;)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Ben Nasıl Yapacam bana Yardımcı Olabilirmisiniz Cok Onemli kişileri Kaybettim Ben :(

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/im-icq-msn-...ws-live-messenger-msn-8-0-internet-cache.html

burada sebeplerini bulabilirsiniz...

msn 7.5 yükleyip kişiler sekmesinden anlık ileti kişilerini kaydet diyin.. (live da bu şekilde yazıyor 7.5de farklı olabilir.. ) daha sonra live yükleyip kişiler sekmesinden aldıgınız listeyi yükleyiniz...

konuyu kilitliyorum linkini verdiğim konudan sorularınıza cevap arayınız ve ordan sorunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5