İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benmiyim | Günlük 10 TL Kazanın

CevdetBartu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba;

Site Adı: Benmiyim

Nedir: Benmiyim facebook gibi bir sosyal medya adresidir.

- Nasıl para kazanabilirim; Facebookta beğeni paylaşım yorum yapıyorsunuz para alıyor musunuz tabiki hayır ama bu sitede öyle değil beğeni yaparak paylaşım yaparak ve yorum yaparak para kazanıyoruz.

- Peki Ne kadar kazanabiliriz?

Saatlik 2 paylaşım hakkı vardır.

Günlük 12 saat uyumadığımızı düşünür isek sadece 12 saat boyunca her saatte 2 paylaşım yaparsak paylaşım puanı 10 yani 10 kuruştur.. Saatte 0.20 kuruştan var sayar isek sadece paylaşım yaparak 2,4 TL Kazanabilirsiniz.

Yorum yaparak 0.7 puan kazanabilirsiniz. Yani 13 yorumda bir 10 kuruş kazanırsınız.
Ortalama 1 saatinizi sürekli yorumlara ayırsanız 1 dakikada yapılabilecek ortalama yorum sayısı 20 'den var sayar isek 1 dakikada 14 puan alırız. 1 saatte 840 puan alabilirsiniz.
Yani 8.4 TL bunu paylaşım ile kıyaslar isek 10.60 TL kazanırsınız.

Beğeni yapmanızı tavsiyem etmem çünkü o 0.3 puan ve beğeni yapmak biraz zorlaştırıyor işi.

Böylece günlük boş iseniz 3-4 saatinizi ayırsanız sadece 20-25 TL 'ye kadar kazanabilirsiniz ama bi zamandan sonra sıkacağı için biz bunu ortalama 10 TL'ye sabitledik.

Referans kazançları 1 TL olduğunuda unutmayalım sisteme getireceğiniz her referans 1 TL'dir.

Ödeme tarihi 29 Aralıktır. bundan sonraki ödemelerin haftalık olacağını söylediler.

Siteden toplamda 2 kez olmak üzere 40 TL para çektim ve şuanda hesabımdaki bakiye 1 ayda yaptığım 435 TL referanslar ile birlikte.

Sizide bu güzel kazanç sitesine davet ediyorum kayıt olmak için:

Referanslı Link: https://benmiyim.com/?ref=bartusarac

Referanssız Link: benmiyim.com

KANIT: https://i.hizliresim.com/16DnEY.jpg

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Paylaşım için teşekkür ederim, bol vakti olupta internette geçirdiği vakti nakte çevirmek isteyen arkadaşlar için güzel bir proje uygulayacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Sevgilerle.

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
O muhteşem kanıtı gördükten sonra bu sistemi kullanmaya başladım
*Kinaye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5