İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benten Oyunları

SeoByEmre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu oyunda bomba savaşcıları var ve sizde bu oyunda imha etmeniz gereken bombalarla karşılaşıcaksınız. Hemen bombaları imha edin ve ordan uzaklaşın yolun sonuna gelin, bentenin kız arkadaşı size bu oyunda yardım edicek. Space basın Echo ya dönüşün oyunu b u sayede çok başarılı bir şekilde geçebişlirsiniz. Sizde bu oyunda heyecanlı anlar yaşamak istiyorsanız o halde tam oyunun içindesiniz demektir.
Benten Oyunları karakteri çok sevilen bir karakter olmasının yanında aynı zamanda her yaşa uygun oyunları ile de dikkati çekiyor. Oyun özelliği arasında ben 10 olması oyunu oldukça kaliteli bir hal kazandırmaktadır. İnternet üzerinden araştırabilir ve kaliteli sürümler le oyunu daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz Çocuk oyunları içinde benten karakterleri de dikkat çekmesinden dolayı bu oyunlar son yıllarda birçok çocuk tarafından oynanmaktadır.çocukların en sevdiği oyunlar arasında yer alan bu oyun benten karakterleri ile oldukça iyi bir savaşçıyı anlatıyor.
Ben 10 karakterinin olmasıda ayrıca oyunu çok heyecanlı hale getiriyor. Haydi bakalım çocuklar bu oyunda çok legalparalımısınız o halde hemen oyunu oynamaya başlayın.

http://www.bentenoyunlari.org tavsiye ederiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5