İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

berk deniz yeter artık forumu kirlettigin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
arkadaşlar belki sizde fark etmişsinizdir
http://forum.iyinet.com/32626/forum-guzel-tk/
berk deniz isimli arkadaştan şikayetciyim kaç kere konularını rapor etmeme rağmen ilgilenilmedi
adam saçma sapan konuşuyor
devamlı 3 ve üstü flood yapıyor türkçeyi katlediyor
ya borç para istiyor
ya hediye domain istiyor
yeter artık bu forumun bir sayğınlıgı var bunu bozmayalım kurallar geregi aynı suçu birden fazla işledigi için ban atılması gerekiyor ..

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar belki sizde fark etmişsinizdir
http://forum.iyinet.com/32626/forum-guzel-tk/
berk deniz isimli arkadaştan şikayetciyim kaç kere konularını rapor etmeme rağmen ilgilenilmedi
adam saçma sapan konuşuyor
devamlı 3 ve üstü flood yapıyor türkçeyi katlediyor
ya borç para istiyor
ya hediye domain istiyor
yeter artık bu forumun bir sayğınlıgı var bunu bozmayalım kurallar geregi aynı suçu birden fazla işledigi için ban atılması gerekiyor ..

Hocam alnından öpülesi adamsın vesselam.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
niye yalan söyleyeyimki bende yakıştıramıyorum böyle bir foruma ama elimden bir şey gelmiyor

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Mesleğiniz: wepmaster, çalışıom, 25 konu açan modarator olucaktır vs..

Kimse Türkçe'yi %100 bilmiyor. Hepimiz yeri gelince hatalar ve yanlışlar, eksiklikler yapıyoruz. Fakat böyle bilinçli bir şekilde hiç dikkat edilmeden yapılan yanlışlar, hepimizi rahatsız ediyordur tabiki eminim..

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yav ben birçok sitede bunun gibi gördüm.Bir ara private server kurmakla ilgileniyordum.orada saçma sapan konu açanları afedersiniz mal mal cevap yazanları gördüm.Hiçbirşey bilmeden bir işe giriyorlar.Webmaster lık bence merak işi.Bu arkadaşta merak etmiş.Ancak forumu kirletiyor.Abi harbiden eli öpülesi adamsın.Birinin bu salağı dile getirmesi gerekiyor.
Hepinizin şu konuya bakmanızı istiyorum.
http://forum.iyinet.com/post-islemleri/154988-bloga-edtor-arayanlar-buraya.html

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hadi herşey bir kenara , Türkçe'yi katletiyor.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternet cafe 'de falan denk gelmezki ibret olsun diye evire çevire kamera önünde döveyim emniyetlik olayım böylesiyle.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Peki rapor sonrasında işlem yapılmadığını düşünmeye başladıktan sonra, raporunuz üzerine bilgi almak için bir yöneticiye bu konuyu sordunuz mu ? Lütfen bu konuda daha duyarlı olalım. Yönetim olarak her raporlanan kişiyi banlama gibi bir prolitikamız da bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı raporlarınız gereği yapılan her işlemi göremeyebilirsiniz.

Lütfen bu tarz şikayetleri açmadan önce yöneticilerimiz ile iletişime geçiniz. Çünkü her daim suçlanan kişi olmak güzel olmuyor.

Bu sebeplerden ötürü konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5