İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş 0 - 1 FENERBAHÇE

M

maiL

Misafir
Beşiktaş 0 - 1 FENERBAHÇE
Gol : Mateja Kezman

Çok fazla fenerle ilgili yorum yapanlar vardı. Sanırım gerekli cevabı bulmuşlardır.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Beşiktaş 2. yarı tek kale oynadı. Ama FB iyi savunma yaparak kontrolü sağladı ve zaman zaman ataklara çıktı. 1-0 oldu, bizim oldu maçı aldık mutluyuz :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Fenerbahçeyi kazandığı galibiyetten ötürü tebrik ediyorum,

Yazdığın nota ilişkin ufak bir yorumum olacak, Fenerbahçeyle ilgili yorum yapılmasının tek sebebi yine fenerbahçelilerdir hiç kimse durduk yere arı yuvasına çomak sokmaz,

Bütün herkes üzerinize geliyorsa ters yöne dönün bilinki yanlış giden sizdirsiniz..

Tekrar tebrikler.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Beşiktaş taraftarlarının "Ligden çekilin ........." demelerine çok kızdım. Yenerken iyi, yenilirken böyle mi oluyo? Hani ezikti FB? :D

M

maiL

Misafir
SargeT teşekkürler tebriklerin için.
Tümer BJK de oynarken gözbebekleriydi, peki neden Fenerbahçede olunca sülalesinde hatrını sormadık insan bırakmadılar onu anlamıyorum.

Maç genel anlamda çok güzel geçti. Bide kınama yapmak istiyorum. Zicoyu kınıyorum. Sağ açık oyuncusunu oyuncan çıkartıyosan sağ açık oynayacak adamın yoksa ve girecek olan adam uzun süredir sakatlık dönemi geçirmişse böyle bir kritik maçta sağ açığın yerine sağ açık alacakken gidip sol ayaklı selçuk şahini almakta her baba yiğidin harcı değil.Komple kınıyorum Arthur Zicoyu.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
SargeT teşekkürler tebriklerin için.
Tümer BJK de oynarken gözbebekleriydi, peki neden Fenerbahçede olunca sülalesinde hatrını sormadık insan bırakmadılar onu anlamıyorum.

Bunun sebebini bilmeyen yokturdur sanırım, ama yine kendi yorumumu yapayım.

Tümer Fb Ye gelmeden Kısa bir süre önce StarTv Spor muhabiri Serhat ULUEREN in programına konuk olmuştu canlı yayında ve serhat ULUEREN üzerine basa basa sordu Fenerbahçeden veya başka bir takımdan teklif gelirse gidermisin Hayır Kesinlikle gitmem dedi, Serhat ULUEREN tekrarladı çok ama çok büyük bir para teklifi olsa veya başka bir teklif ve Tümerde üzerine basa basa Türkiyede Beşiktaştan başka bir takımda kesinlikle oynamam oynamıycam demişti,

Bir futbolcunun klüp değiştirmesi çok doğaldır futbol profesyonelliktir, ama burası türkiye cumhuriyeti ve türkiyede futbolun ne derecede sevilidği ve tribündeki taraftarların takımlarını futbolcularını nasıl sahiplendiklerini o tribünde bulunanların dışındakiler pek kolay anlayamazlar, ve böylesine sahiplenen bir futbolcunun Yani Tümer METİN in böyle bir u dönüş yapısı ve bu açıklamanın ardından kısa bir süre geçmesine rağmen Fenerbahçeye transfer olması yeteri kadar konuyu açıklıyor sanırım,

Kendi Tercihidir istediği takımda oynayabilir, ama beyanda bulunurken her zaman tükettiği sözcüklere dikkat etmeli diye düşünüyorum,

ağızdan çıkan iki sözcük insanı vezir ettiği gibi rezilde eder

şekil a : Tümer Metin

iyi sohbetler ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5