İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş Fenerbahçe Fortis Türkiye kupası..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi ve şanslı olan kazandı....

star'da bayern münih-ac milan maçı var
ben aldım cipsimi izliyorum valla ..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadıköyde işi bitirir fener . 1 - 0 avantaj bile sayılabilir hatta .

star'da bayern münih-ac milan maçı var
ben aldım cipsimi izliyorum valla ..

ilk yarı 2 - 0 mağlup . Bayern maçı nasıl kurtaracak bakalım :)

(kurtaracak)

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saraçoglunda bu işi bitirmemiz lazim zico yaktın bizi :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zico denen ..... ( artık herneyse siz koyun ... ların yerine ) adam alex i yedek oturttu mehmet yozgatlı gibi en iyi sağ kanatlardan biri bizdeyken devied i sağ kanada aldı falan filan. Zaten bu teknik adamla bu dizilişle kazanmamız mucize olurdu.

Beşiktaşı ve Beşiktaş lı arkadaşları tebrik ederim.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kadıköy rövanşı gollü beraberlik veya beşiktaşın üstünlüğüyle sona ericek bence, kupayıda ligide beşiktaş alır bu sene :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zico'ya rağmen yenemedik. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum.

Maç kalitesizdi ama yenen taraf Beşiktaş oldu. Gölgeleme yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama 82 dakika yedek takımla oynayan, gol olduğunda uyanıp oyuncu değiştiren ve kaplumbağa hızında pivot forveti sağ kanat oynatan yeryüzünde hiçbir insan yoktur. Umarımda yoktur. Yeryüzünün gelmiş geçmiş en kötü teknik direktörünü bulan Aziz Yıldırım a da tebrikler.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada Beşiktaş Seyircisinede tebrikler. Ağır tahrikler ve gergin ortama rağmen maç iyi geçti. Şahsen küfür duymadım.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gerek Galatasaray gerek beşiktaş jimnastik kulübü kupanın 1 gün fenerbahçe müzesinde sergilenmesine izin vermeli bence.

Hayır yaf aşağılamıyorum sadece Türkiye Kupası görse bomba diyip kaçıcak fb'li genç nesil onların bilinçlenmesi lazım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerek Galatasaray gerek beşiktaş jimnastik kulübü kupanın 1 gün fenerbahçe müzesinde sergilenmesine izin vermeli bence.

Hayır yaf aşağılamıyorum sadece Türkiye Kupası görse bomba diyip kaçıcak fb'li genç nesil onların bilinçlenmesi lazım.

Bende aşağılamıyorum yanlış anlamada zaten yeterince var o kupadan müzemizde.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fenere kupa yok :) 1-0 oldu bizim oldu, saraçoğluna'da gidicez bakalım eheh.. Tümer'in sarı kart gördüğü pozisyon müthişti gerçekten, saha izlenimi olarak. Maç başından beri ıslıkladığımız tümer metin ayağına topu aldı calimlarla giderken yerde kaldı yine ıslıklar içerisinde vee hakem düdüğü çaldı.. Stad'da bir sessizlik. Acaba frikik mi ? sorusu kafalarda. Hakem cebinden sarı kartı tümer'e gösterdiğinde 35bin kişinin alkış sesi hala kulaklarımda :) Seyir zevki olmayan bir mücadeleydi, küfür olmadı centilmence geçti. En çok sevindirici olanda bu zaten.. (20-30sn küfür edildi sadece golün verdiği gazla bu da cok önemsenmemeli diğer maçlara oranla..)

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Kupa göremedim bu yaşıma kadar gidecem kızılaydan alacam :) Kahve Kupası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5