İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş - Galatasaray | 11. Hafta Maçı ( 20 Kasım 2011 )

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
bjk-gs-canl%C4%B1.jpg

STAT: Fiyapı İnönü
SAAT: 19.00
HAKEM: Cüneyt Çakır
YAYIN: Lig TV

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Hilbert, Sivok, Egemen, İsmail, Quaresma, Aurelio, Veli, Ernst, Simao, Almeida
TEKNİK DİREKTÖR: Carlos Carvalhal

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Ujfalusi, Semih, Hakan, Kazım, Melo, Selçuk, Ayhan, Engin, Elmander
TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim

İyi olan kazansın diyemeyeceğim, bir Beşiktaş'lı olarak Beşiktaş kazansın :D Ama herşeyden önce centilmence bir maç olsun. Maç yorumlarında bulunurkende, bu anlayış içersinde olalım. İki takımada başarılar..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Futboldan zerre zevk alamıyorum artık. Şu şike olayları karara bağlansada yerimizi bilsek. Fener yine şampiyon olcak zaten de, geri alcaklarsa niye izliyorum bu yıl maçlarını bilmiyorum.

Bu maçta gollü olur inş. 4-4'lük maç olsun :p

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Beşiktaş daha baskılı oynuyor. Eğer bir aksilik olmazsa kazanacağız :D

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Beşiktaşlılar biraz daha bağırırsa spikerin sesini bastıracak gibi geldi bana :p

0 - 0 bitecek sanırım.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Maalesef 2 direkten dönen top neticesinde maç 0-0 bitti. Direklerden dönmeseydi 2-0 kazanacaktık. Fenere yaradı bu sonuç. Sağlık olsun.
Son bir notta sahaya yabancı madde atan bir kısım taraftara. Sizlerin Beşiktaşlı ve insan olmadığınızıiyi biliyoruz. Nasılsa görüntülerden kimliğiniz tespit edilecektir. Umarım gereken cezayı alacaksınız.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güzel maç olmuş, maçın adamıda musclera sanırım (gs kalecisi)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5