İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş - Galatasraay - Kayseri UEFA Kupası Rövanş maçları

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şampiyonlar ligine kalamayan bir takımla (gs), kalan bir takımı (fb) karşılaştırman şaka gibi olmuş

Şampiyonlar Ligine Anortosis de kaldı, o zaman onuda GS ile karşılaştırmayalim? Böyle bir mantık kurman ilginc :) Ayrıca Şampiyonlar Ligine katılmışsınız ama ''keşke katılmasaydik, ne işimiz var burda, bitsede kurtulsak'' gibi bir hava var takımda :) Ayrıca İnşallah Uefa finalini Evimizde oynarız demişsin çok eminsin galiba uefaya kalabileceğinizden ?

Son bi kaç senedir bizim (Fenerbahçe) aldığımız puanlar sayesinde seneye şampiyon olan direk gidecek Şampiyonlar Ligi'ne. Ayrıca Süper Lig Takımları'ndan en çok Şampiyonlar Ligi'nde puan toplamış takım Fenerbahçe'dir.

Son bir kaç senedir derken sadece gecen sezon doğru düzgün puan topladınız. Galatasaray ın 10 senedir topladığı puanlar Hiç GÖZÜNÜN önüne gelmiyor galiba
Ayrica Siz Sadece Grublarda en yüksek puani aldik diye övünün. Biz Uefa Kupasınımı diyelim Süper kupayımı diyelim çeyrek finalimi diyelim.

Sormuşlar Vieri ye Fenerbahceyi tanıyormusun diye cevap : GALATASARAYDAMI oynuyor? :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Beşiktaşın rakibi Ukraynanın en güçlü ekiplerinden biriydi . Fenerde olsa gsde olsa yenilirdi o takıma bence deplasmanda.Bu hafta fenerede beşiktaşada güvenemedim , aşağıda görüldüğü gibi.

817iddaa.jpg

hocam ara sıra foruma tiyolarını yazsan hiç fena olmaz bence :D askerdeyken legalpara oynardık bir kere tutturamadım :) 100 kere oynamışımdır ondan sonra bir daha oynamıyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şampiyonlar Ligine Anortosis de kaldı, o zaman onuda GS ile karşılaştırmayalim? Böyle bir mantık kurman ilginc :) Ayrıca Şampiyonlar Ligine katılmışsınız ama ''keşke katılmasaydik, ne işimiz var burda, bitsede kurtulsak'' gibi bir hava var takımda :) Ayrıca İnşallah Uefa finalini Evimizde oynarız demişsin çok eminsin galiba uefaya kalabileceğinizden ?.

şampiyonlar ligine kalamayan, uefa gruplarına bile zar zor kalan bir takım gs. fb bu sezon çok kötü ona rağmen gruplara kaldı. ayrıca "inşallah" uefa finalini oynarız demişim, emin olduğumu nereden çıkardın anlayamadım :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şampiyonlar Ligine Anortosis de kaldı, o zaman onuda GS ile karşılaştırmayalim? Böyle bir mantık kurman ilginc :) Ayrıca Şampiyonlar Ligine katılmışsınız ama ''keşke katılmasaydik, ne işimiz var burda, bitsede kurtulsak'' gibi bir hava var takımda :) Ayrıca İnşallah Uefa finalini Evimizde oynarız demişsin çok eminsin galiba uefaya kalabileceğinizden ?

Son bir kaç senedir derken sadece gecen sezon doğru düzgün puan topladınız. Galatasaray ın 10 senedir topladığı puanlar Hiç GÖZÜNÜN önüne gelmiyor galiba
Ayrica Siz Sadece Grublarda en yüksek puani aldik diye övünün. Biz Uefa Kupasınımı diyelim Süper kupayımı diyelim çeyrek finalimi diyelim.

Galatasaray'ın başarılarını ben takdir ediyorum, kimsede inkâr edemez. Ama sorun şu ki artık o başarıları dikkate almıyolar önümüzdeki Avrupa Kupaları için. Fenerbahçe sayesinde seneye şampiyon olan ön elemesiz gidecek Şampiyonlar Ligi'ne. Sizde bunu inkâr etmeyip, Vieri geyiklerini bırakın artık. Gerçeklere bakın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5