İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş Marsilya Maça Dogru

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaşta hedef galibiyet marsilyada kötü sonuçlardan kurturmak istiyor.Zevkli 90 dk önceci kadrolar ve kısa haberler devamı için tıklayın…

Ve Şampiyonlar Ligi’nde heyecan fırtınası başlıyor. Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcilerimiziden Beşiktaş, (A) Grubu’ndaki ilk maçında Fransa’nın güçlü takımlarından Marsilya ile karşı karşıya geliyor. Marsilya Veledrome Stadı’nda saat 21.45′te başlayacak olan karşılaşmayı İtalya Futbol Federasyonu’ndan Matteo Simone Trefolini yönetecek ve karşılaşma Star Tv’den naklen olarak yayınlanacak. Matteo Simone Trefolini’nin yardımcılıklarını ise Cristiano Copelli ve Stefano Papi yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi olarak ise Nicola Pierpaoli görev alacak

BEŞİKTAŞ 4. KEZ DEVLER LİGİ’NDE

Beşiktaş, Olympique Marsilya maçıyla birlikte, Avrupa’nın kulüpler bazında en büyük organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nde 4. kez mücadele edecek. Siyah-beyazlılar, daha önce 3 kez mücadele ettiği Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde, gruplarını 2 kez üçüncü, 1 kez de dördüncü sırada tamamlarken, ilk 2 sırayı alıp 2. turu henüz göremedi.Beşiktaş, Devler Ligi’nde 3 sezonda yaptığı 18 maçta toplam 5 galibiyet, 2 beraberlik, 11 yenilgi alırken, 15 gol atıp, kalesinde 33 gol gördü. Beşiktaş, gruplarda en fazla 7 puana ulaşabildi.

MUHTEMEL 11′LER

MARSİLYA
Mandanda
Bonnart
Rodriguez
Givet
Taiwo
Cana
Cheyrou
Niang
Nasri
Zenden
Cisse

BEŞİKTAŞ
Hakan
Serdar Kurtuluş
Diatta
İbrahim Toraman
İbrahim Üzülmez
Serdar Özkan
Cisse
Ricardinho
Tello
Delgado
Bobo

STAT: Veledrome
SAAT: 21.45
HAKEM:Matteo Simone Trefolini
YAYIN: STAR TV

Şampiyonlar-Ligi.Net Ekibi Olarak Başarılar Dileriz Beşiktaşa..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu mac besıktasın sadece izleyin ne berabere ne marsılya temız 2 fark goreceksınız

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Besiktas 1-0 yenik duruma düser, daha sonra 2-1 galip bitirir maçı.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
marsilyada hiçbirşey yokmuş ama bjkde ağırlık koyamadı maça hala berabrlik diyorum :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size soylemıstım 2 fark dıye ama tersten oldu neyse bence hakettıler ;)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yarında inter 2'ler en az. neyseki gs var perşembe günü

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olmaz olur mu daha grubun ilk maçı.Kendi Evindeki tüm maçları kazansın çıkar muhtemelen.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Olmaz olur mu daha grubun ilk maçı.Kendi Evindeki tüm maçları kazansın çıkar muhtemelen.

Süper FB liyim ama BJK de kazansın GS de kazansın Siirt Köy Hizmetleri de kazansın Trabzonum da kazansın kazansın abicim üzülüyorum elin gavurlarına yenilince...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu takımı inönüde yeneriz. Bugün kötü oynadık, hala umut var :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o ılk ruzgarın etkısıyle dırege carpan sut olmasaydı mac 0 dı arkadaslar

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mk++
rüzgar olmasydı şu olmasıyda ile olmuyor malasef :) rivaldo olmasaydı fb de sıfır çekmicekti avrupada :)
bjk ye güveniyorum ben inonude 3 atar bunlara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5