İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş - Trabzonspor Derbisi Ne Olur?

• Konbuyu başlatan Erturk
  • Başlangıç tarihi

Beşiktaş - Trabzonspor Derbisi Ne Olur?

• Kullanılan toplam oy
    26
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Burak'ın penaltı pozisyonundan bahsetmem çünkü bana göre pozisyon penaltı değildi,

Hee bu arada ondan bundan bahsedeceksek ilk yarıda Giray'ın İsmail'e yaptığı harekette hakemin neden kırmızı kart çıkartmadığınıda söyler misiniz?

Dedim ya avatarınızdan belli diye. :) Burak'ın pozisyonu için herkes penaltı diyor. Spor yazarları ve hakemlerde dahil. Siz necisiniz pardon ? Basketci mi? Ama tabi Burak geçen yıl sizin elinizden şampiyonluğu aldı, 2 dakika sevineceğiniz sahte bir şampiyonluk yaşattı değil mi? Sıkıntınız bundan herhalde. Ha bir de 30 senedir sadece maketini görebildiğiniz, sahtesini bile alamadığınız, aldığınızı bile zannetmediğiniz Türkiye kupasını Trabzonspor elinizden almıştı değil mi? Oldukça da zorunuza gitmişti hani, birbirimizi kandırmayalım basketçi kardeş. :)

Dün akşamki Niang'ın pozisyonu penaltı bu arada değil mi :) Ya da Lugano'nun golü tartışmasız gol. Ofsayt ile uzaktan yakından ilgisi yok değil mi :)

Ah siz fb'liler ah.. bjk'nin yenilmesi bile sizi geriyor:)

Hadi bol şans basketçi fenerli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5