İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisini kim kazanacak?

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisini kim kazanacak?

• Kullanılan toplam oy
    35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Beşiktaş küçük ve güçsüz bir takım değil ve maçın kendi evinde olması Beşiktaş için güzel olacaktır ama ben dahil, Fenerbahçe'de, taraftarlarıda iddialı bu derbide yani kazanacağız umarım diyorum :) İnancım bu yönde.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hic yorumlara bakmadan yaziyorum birazdan okumaya baslicam spor dedimi akan sular durur:D heleki futbol

herzaman bu derbiler kurtarici gbii gelmistir ama besiktasim ama fenerbahce ama gs yada ts:D derbiler kurtaricidir diyorum cunku kim o haftaya kadar kotu gitmisse ve sirada derbi varsa kotu giden kendini gostermek icin derbiyi kazanmaktan baska caresi yoktur canini disine takar.hakemlere celme takar federasyonun kafasini sisirir ama kazanir...

fener su siralar cok iyi gidiyor,bu yuzden bir aksaklik yasamak istemiyor..
besiktas ise cok kotu gidiyor ve derbi kurtaricisi olacaktir..bu nedenle yukaridaki yazdigim yaziyi okuyunuz...besiktas icin derbi kurtaricidir suanki durumda..bakiniz tarihe hep besiktas kazanmis demiyorum derbileri o sezon kim kotu giderse o kazandi diyorum...besiktasin yildizlari kendini gostermek isteyecektir quaresma arkadaslarina anlatacaktir eminim bu maci kazanirsak adimizi iyiye cikaririz vs zirvaliklar iste..benim dusuncem besiktas kazanacak demiyorum aslinda diyorum bir besiktasli olarak ama bir futbol taraftari ve olarak kazanmasindan baska care yoktur..

berabere de bitebilir..ama fenere 3 puani vermiyeceklerdir.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bjk ye şans vermiyorum artık fb zirveye oynuyor bu hafta ve bundan sonraki hafta fb nin zor puan kaybedeceğini düşünüyorum zorlu bir maç olacak tahminim fb alır

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İnşallah bu maçı kazanır ve şampiyonluk şansımızı devam ettiririz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evet ankettende anlaşıldığı gibi :D legalpara bu maçtan en az berabera biterse 500 trilyon beşiktaş yenerse 150 trilyon fenerbahçe yenerse 250 trilyon kazanacak :) fiyatları attım

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
karşılaşma başladı :) her iki takımada başarılar

edit: son dakika gelişmesi Fenerbahçe 1 - Beşiktaş 0 Dakika : 4

E

Erturk

Misafir
Insallah Beşiktaş yenerde bu haftada liderliği bırakmayız. Berabere kalmalarıda yeter :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Fener her zamanki gibi ilk dakikada golünü buldu sonra beşiktaş biraz oyunu rahatlattı ve son dakikalarda müthiş bir gol ile beraberliği yakaladı.

İkinci yarıda her iki takımdan da gol izleriz diyorum.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kupon'un kenarı yırtıldı :( ilk yarı berabere bitti , fenere basmıştım

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aziz yıldrım ferari almış galiba. Bilerek nasıl böyle bir penaltı yaptı ki anlamak mümkün değil :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi