İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş'ın Sahası Kapandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PFDK, derbide uzun süre küfürlü tezahürat yapan ve kötü tezahüratı daha önceki maçlarda yaptığı için seyircisiz oynama cezası alan Beşiktaş'a 1 maç seyircisiz oynama ve 30 bin YTL para cezası verdi...

Beşiktaş bu cezayı 18 Mart Pazar günü Kayseri Erciyesspor'la kendi evinde oynayacağı Turkcell Süper Lig 25. hafta karşılaşmasında çekecek

- internethaber.com

kötü oldu bu, erciyesspor çok güzel bir çıkış yakaladı, biz ise iyi futbol oynayamıyoruz ancak mutlaka kazanmamız lazım.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sahalarımızda Küfür istemiyoruz. Küfür eden taraftar yerine takımına pozisyona göre destek veren insanlar istiyoruz.

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankarada olanlar hiç bişey değil.. Esas kıyamet bursada kopacak..

BURSASPORLUYUZ HERYERDE.!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya aslında bu küfür yüzünden takımların adlıgı cezaları mantıksız buluyorum her taraftarın ahlak polisliğini yapacak degiller yaa. bunu devlet bile yapamaz ken takım nasıl yapsın asıl bu kafalarıd egiştirmek alzım küfür etmek kötü bişi oldugunu terbiyesini öğretmek lazım halkımıza..

şimdi kendini bilmez densizler yüzünden bir ceza almak kötü..

uamrım bu durumalr bir daha olazm diyorum..

beşiktaşım sen benim herşeyimsin :) lalal alalal lalala BJK...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceza talimatları sadece Fenerbahçe'yi kapsamıyor mu yaw
İtiraz etsin Beşiktaş :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kavga yanlısı Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarına;

Maçlarda kavga çıkarmak delikanlılık değil, tavukluktur. Arkanda o kadar kişi varken kavga etmek kolaydır. Sıkıyorsa al karşına bir Beşiktaş taraftarını. Teke tek kapış. Yoksa, yanımda 1000 tane adamla bende kavgaya girerim. Karambolden 1-2 tekme at, kazara belki 1-2 yumruk yersin. O da pek etki etmez zaten.

Zaten Ankaragücü taraftarları da böyle. Tek yakaladığınız zaman yalakanız olur, taraftarlar yanındayken aslan kesilir. Delikanlılık anlayışınız buysa, ülkede delikanlı adam pek kalmamış demektir.

Bu ülkede Sakaryaspor taraftarları düzelmeye başladı. O da Aykut'un etkisiyle oldu. Diğer takımlara da sıçrar bu dostluk derken; siz geldiniz bozdunuz ortamı.

Dostluğu ne yapacaksınız ki? Size macera mı getirecek? Düşman olunca kalabalık bir grupla gideceksiniz. Hepinizde sallama olacak. Tabi onu kullanamayacaksınız, o biraz yürek ister. Sırf artistlik olsun diye taşırsınız o döner bıçaklarını.

Bunu yıllardır tribünlerde yer alan biri olarak yazıyorum. Herkesi biliyorum. Maça gidip maçı 10 saniye bile izlemediğinizi de biliyorum. Sırf kavga çıkarmak, ona buna küfür etmek için oradasınız. Yani boş beleş adamlarsınız.

Son olarak, geçen hafta NTV'deki "%100 futbol" adlı programda Güntekin Onay'ın dediklerine katılıyorum. O da dayanamadı artık. Ankaragücü ve Bursaspor taraftarlarıyla ilgili gerçekleri söyledi.

Bu kadar..

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kavga yanlısı Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarına;

Maçlarda kavga çıkarmak delikanlılık değil, tavukluktur. Arkanda o kadar kişi varken kavga etmek kolaydır. Sıkıyorsa al karşına bir Beşiktaş taraftarını. Teke tek kapış. Yoksa, yanımda 1000 tane adamla bende kavgaya girerim. Karambolden 1-2 tekme at, kazara belki 1-2 yumruk yersin. O da pek etki etmez zaten.

Zaten Ankaragücü taraftarları da böyle. Tek yakaladığınız zaman yalakanız olur, taraftarlar yanındayken aslan kesilir. Delikanlılık anlayışınız buysa, ülkede delikanlı adam pek kalmamış demektir.

Bu ülkede Sakaryaspor taraftarları düzelmeye başladı. O da Aykut'un etkisiyle oldu. Diğer takımlara da sıçrar bu dostluk derken; siz geldiniz bozdunuz ortamı.

Dostluğu ne yapacaksınız ki? Size macera mı getirecek? Düşman olunca kalabalık bir grupla gideceksiniz. Hepinizde sallama olacak. Tabi onu kullanamayacaksınız, o biraz yürek ister. Sırf artistlik olsun diye taşırsınız o döner bıçaklarını.

Bunu yıllardır tribünlerde yer alan biri olarak yazıyorum. Herkesi biliyorum. Maça gidip maçı 10 saniye bile izlemediğinizi de biliyorum. Sırf kavga çıkarmak, ona buna küfür etmek için oradasınız. Yani boş beleş adamlarsınız.

Son olarak, geçen hafta NTV'deki "%100 futbol" adlı programda Güntekin Onay'ın dediklerine katılıyorum. O da dayanamadı artık. Ankaragücü ve Bursaspor taraftarlarıyla ilgili gerçekleri söyledi.

Bu kadar..

Ben ankaragücü taraftarlarıyla kazanıda bastım 3 otobüsle koca istabulada saldırdım. Adresimiz bellidir adımız sanımız bellidir. Tek başımada olsam bulunduğum yerde tek bir başıktaşlı yaşatmam.!

Çıkmışsın bana futbol yazarlarını savunuyorsun. Söylesene türkiyede istanbul köpeği olmamış anadolu takımlarına destek çıkan kaçtane yazar var?

Ellimizde ses kayıtları var deliller var. Biz gittik fedarasyona dedikki; arkadaşım ortada şike var şerefsizlik var. Italyada juventus kume düşürüldü üstelik kanıt olmadan delikanlı olun adaleti sağlayın dedik sallamadılar. Bu devlet bu fedarasyon adaleti koyamazsa biz koyarız.

Ankarada cok kan döktük. Bursadada daha fazlasını dökecez mecburuz.. 2004 senesinde kalp krizinden babasını kaybetmiş arkadaşım var kaldıramadı bu acıyı. Bacısının üzerine yemin etti intikam almaya... Engellenemez hesap sorulacak 3 Paralık Haluk Ulusoydanda Yalakalarındanda EZİKTAŞTANDA.!

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben ankaragücü taraftarlarıyla kazanıda bastım 3 otobüsle koca istabulada saldırdım. Adresimiz bellidir adımız sanımız bellidir. Tek başımada olsam bulunduğum yerde tek bir başıktaşlı yaşatmam.!

Çıkmışsın bana futbol yazarlarını savunuyorsun. Söylesene türkiyede istanbul köpeği olmamış anadolu takımlarına destek çıkan kaçtane yazar var?

Ellimizde ses kayıtları var deliller var. Biz gittik fedarasyona dedikki; arkadaşım ortada şike var şerefsizlik var. Italyada juventus kume düşürüldü üstelik kanıt olmadan delikanlı olun adaleti sağlayın dedik sallamadılar. Bu devlet bu fedarasyon adaleti koyamazsa biz koyarız.

Ankarada cok kan döktük. Bursadada daha fazlasını dökecez mecburuz.. 2004 senesinde kalp krizinden babasını kaybetmiş arkadaşım var kaldıramadı bu acıyı. Bacısının üzerine yemin etti intikam almaya... Engellenemez hesap sorulacak 3 Paralık Haluk Ulusoydanda Yalakalarındanda EZİKTAŞTANDA.!

yahu bi an kendimi bir efsanenin içinde hissettim...

görende sizi birşey sanıcak yahu...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doplist.com komik çocuk seni bugün Çanakkale savaşı belgeselimi izledin bebe :D

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir masal okuduk, bizimle bu masalı paylaştığın için teşekkürler dop, aman pardon doplist.. ( Hani nickinide uygun almışsın kendinizi bilmende güzel birşey yav, helal sana kardeş )

Bursa kümeye :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'ım ne tipler var ya
Parayı nerden kazanıyorsunuz gasptan falan mı
öyle bir hava sezdim

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazanı basmış arkadaşlar, iftar vakti herkes stadda iken boş Kazan'ı sonra semtin adamları gelmiş 4 nala kaçmışlar da bu dop pardon doplist bugün Çanakkale belgeseli izlemiş onu anlatıyor arkadaşlar ciddiye almayın gülün ve geçin :D

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Doplist Kazanı basmak kan dökmek vs bunlarlamı ögünüyorsunuz? Yuh yani bir takım için Kanmı döküyorsunuz siz? bir meşin yuvarlak için anaların gözlerinden yaşlarmı akıtıyorsunuz? Hayata dönün Sporun bir eglence oldugunu unutmayın.

Kimsede Kimseyi kışkırtmasın degmez bir meşin yuvarlak için arkadaşlar farkındamısınız hayatımızı nelere adamışız. Yazık + -Rep Beşiktaşlı oldugum için degil Kandan bahsettigin için.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,
Doplist Kazanı basmak kan dökmek vs bunlarlamı ögünüyorsunuz? Yuh yani bir takım için Kanmı döküyorsunuz siz? bir meşin yuvarlak için anaların gözlerinden yaşlarmı akıtıyorsunuz? Hayata dönün Sporun bir eglence oldugunu unutmayın.

Kimsede Kimseyi kışkırtmasın degmez bir meşin yuvarlak için arkadaşlar farkındamısınız hayatımızı nelere adamışız. Yazık + -Rep Beşiktaşlı oldugum için degil Kandan bahsettigin için.

ya yok kan dökmüş yok orayı basmış hikaye bunlar inanıyormusunuz ya

eğer doğru ise sanki övünülecek bir davranış futbolcular parasını alsın keyif yapsın sizde kendi çapınızda eğlenin işte zavallılar..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bur - sa - lı - sın
bur - sa - lı - yım
bur - sa - lı - yız
bur - sa - lı - lar

bütün kafiyeler uyuyor :) Bilenler anlamışlardır zaten.
Güzel bir topluluksunuz. Adınızı taraftar olarak anmamızı istiyorsanız güzel bir taraftar toplulugusunuz, ama boş beleş işlerle bir yere varamayacagınızı anlamalısınız. Bursayıda yendik, ankaragücünüde yendik. Bizimle yarışabilcek takimlar değilsinizde zaten, neyin peşindesiniz ? Marşlarımızı (ç)alarak bize delikanlılık yapan ilk takim değilsiniz :) Bknz : geyfb
Değil Ankaragücü ile birleşip, 17 takım birleşseniz yıkamazsınız şanlı beşiktaş'ı. Çarşı'nın kimseyle alip veremedigi olmaz(tümer hariç). Çünkü Çarşı bir ruh'tur, inkar eden ruhsuzdur (!)
Alen'inde acikladigi gibi ;
http://www.youtube.com/watch?v=E_AMKR6mn2U

Ankaragücü ile dostlugunuz hakkında ufak bir ekran görüntüsü;
http://www.youtube.com/watch?v=U_3B5eHsH3U

Konuyla alakalı, bu kadar basit olaylardan saha kapanmaz. Para cezası yeterli olabilirdi ama sağlık olsun. Kazandık maçı, GE-Lİ-YO-RUZ !
(kolpa yapmaya değil, futbol oynayarak sampiyon olmaya)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5