İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaşın Yeni Hocası Mustafa Denizli

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Beşiktaş Mustafa Denizli ile kesin olarak anlaşmış yardımcısıda Sergen Yalçın, yıllar sonra nihayet iyi bir hocayla anlaştılar bana göre Denizli çok isabetli bir seçim.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biraz önce Hürriyet'te okumuştum;

4521649.jpg

Beşiktaş'ta dün istifa eden teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ardından teknik direktör arayışlarına hızlı bir şekilde devam eden Siyah Beyazlı yönetim kararını verdi.

Holigan.com.tr'nin ilk olarak duyurduğu habere göre Siyah-Beyazlı Kulüp eski millİ takım teknik direktörlerinden Mustafa Denizli ile anlaşmaya vardı. Dün akşam ve bugün yapılan görüşmeler sonrası, tecrübeli teknik adamın Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olmasına karar veren Siyah Beyazlı yöneticiler, Denizli ile cuma gününe kadar resmi şözleşmeyi imzalayacaklar.

Mustafa Denizli ve Beşiktaş'ın adı daha önceki dönemlerde de birlikte anılmIş, ancak tecrübeli teknik adam Siyah Beyazlı takımda bugüne kadar görev yapamamıştı. Denizli'nin son olarak Ertuğrul Sağlam'ın göreve başladığı 2007-2008 sezonu öncesi siyah Beyazlı takım ile anlaşabileceği gündeme gelmişti.

Öte yandan Mustafa Denizli'nin yardımcılığına Beşiktaş'ın eski futbolcularından Sergen Yalçın'ın getirileceği ve bu anlaşmanın da sağlandığı belirtildi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Mustafa Denizli'den bişey olmaz!
Hele hele böylesi Beşiktaş'ın üstüne hiç olmaz!
Futbolcuların yarısı yolcu zannederim...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım bize de daum gelir aragonez şutlanır ..

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben ertugrul saglamın gitmesine üzüldüm fakat insallah bizim için hayırlısı olur mustafa denizli ve sergeni deniyelim bide bakalım onlar neler yapıcak.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demirören istifa.
sinan engin istifa.
bu iki şey gerçekleşmedikçe dünya karmasını kursa boş. biz luceyi beklerken gelen isim. denizli . soğumuştum takımdan. şimdi tam soğudum

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denizliyide bitircek demirören.
hoca katili bu yönetim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) denizliyi bilmemde seneye veli efendi beşiktaşlı atlarla dolacak gibi sergenden hoca olursa takım ne reinadan çıkar nede veli efendiden zaten topta oynamıyorlar bari bi iş yapmış olurlar.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yönetımle bu takım 1 adım bile ilerlemez

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demirören istifa.
sinan engin istifa.
bu iki şey gerçekleşmedikçe dünya karmasını kursa boş. biz luceyi beklerken gelen isim. denizli . soğumuştum takımdan. şimdi tam soğudum

Katılıyorum, Demirören ve Engin artık bu takımın yakasından düşmeli...

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Demirerön zamanında "Ben Beşiktaş Kulübü Başkanı olduğum sürece Samet Aybaba ve Mustafa Denizli bu kulüpten içeri giremez." vecizesini söylemişti.
Ne oldu da tükürdüğünü yalamak durumunda kaldı acaba, merak ediyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bugün saat 17:00 da basın önünde imza atıyormuş hadi hayırlı uğurlu olsun.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş için iyi oldu böylesi. Ertuğrul Sağlam karakter olarak iyi biri ama Beşiktaş yönetimi altında eziliyordu. Mustafa Denizli istediklerini yaptırır yönetime . Şimdiden demiş devre arasında transferler istiyorum diye.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim hiç umudum yok denizliden. demirören oldukça da birşey olcağını zannetmiyorum. ama inşallah iyi olur

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sezon yapılan tüm transferler BERBAT ! bu kadrolarla bu takımların bırakın avrupada bişeyler yapmasını LİGde zevkli maçlar çıkarmaları bile zor. (zaten döküldüler UEFAda şamp. liginde)

Ligde kalite yok - takımlarda kalite yok - Gelen futbolcular gibi teknik adamlar da kalitesiz. Yazık ediyorlar milyon dolarlara ...

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne zaman demirören giderse beşiktaşımızda o zaman hayat bulur yoksa bu yönetime kalırsak bilmiyorum artık sonumuz hüsran allah yardımcımız olsun

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"mustafa denizli rezil ettin sen bizi" diye bağırıyorlardı birileri bir zamanlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5