İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEST FM'den OKULA GİDECEK ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BEST FM MÜKEMMEL DESTEK KAMPANYASI
main.jpg

Böyle dikkat çekici bir başlık kullanmamın sebebi bu projeyi duyduğumda oldukça süper ve kolay bir yardım tekniği sunmuş olmalarıdır. Ya arkadaşlar kimin evinde fazla defter kitap bilye taso oyuncak tetris yoktur ki allah aşkına yapacağınız tek şey onları bir poşeye toparlayıp yurtiçi kargıya ücretsiz kampanya kodu ile istanbul şubelerinize göndermektir. Hadi üşenmeyin lütfen göndersin herkez üç beş bişeyler. Ben 4 poşet eşimden dostumdan toplayıp düzenledim yarın ilk işim işe gitmeden onları göndermek olacaktır.

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü, ilk projesi olan “Öğrencilerin Eksiği Değil, Fazlası Olsun” kampanyasıyla eğitimde var olan sorunlardan birini, Türkiye’de ders araç ve gereç eksiği bulunan okulları gündeme getiriyor.

Her oyuncak mutlu bir gelecek olacak!
Okul öncesi eğitimde çocuklarımızın oyuncaklarla eğitim görmesi zihinsel ve duygusal gelişimleri için çok önemli. Siz de ihtiyacınız olmayan oyuncak, boya kalemi, oyun hamuru gibi okul öncesi eğitimi için gerekli olan araç ve gereçleri bağışlayarak onların geleceğine katkıda bulunun.

Bir fazla silgi, bir fazla bilgi!
Hayatın ilk adımlarını atarken en temel bilgilerin öğrenildiği ilköğretimde okuyan çocuklarımızın kalem, defter, silgi gibi kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak, onlara daha mutlu bir gelecek için destek verin.

Kampanyaya katılmak için bağışlamak istediğiniz ders araç ve gereçlerini:

Dümen Sokak, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Best FM BEYOĞLU/İSTANBUL adresine kampanyanın gönüllü sponsoru Yurtiçi Kargo'yla 233922824 kampanya koduyla ücretsiz göndermeniz yeterli. Unutmayın ihtiyacınız olmayan her oyuncak, kalem, defter, silgi tüm çocuklarımızın geleceğ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5