İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk Böcü V.003 Halka Arz Ediliyor...

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beştürk selamlar..
sitemde böcek ilacı var, böceğinize zarar gelebilir :p
neyse beştürk son zamanlarda google için şansını fazla zorluyorsun.. Farkındamısın ?
hayır farkına varki sonun başkalarınki gibi olmasın.. ( çünkü biz beştürkü şook şeviyoz :p)
(besturk.net biraz esprili oldu kusura bakma saat 3.30 pm oldu kafa dağıldı işte. SAYGILAR )

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede öyle bi seçenek lazım baştürk indexlenmek istemeyne olabilir bence nitekim üye olurken kimse bir gün sitesinin indexlenceeeni bilmiyordu bence öyle bi seçeenk koy derim

A

altar

Misafir
Bu iyinetle aynı sistem'e benziyor, mantık farlı ama olay aynı. Google banlar bu siteyi.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim siteyi indexleyemiyor bu böcüüü ?
Fazla kalite geldi herhalde :p
Harbi bu neden indexleyemiyor funcep'i?

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bırakın şunu ya...
2 topic önce page rank 5ten direk link isteyen varmı diyo, sonra html kodlarıyla page rankını paylaşmıyor...
üçkağıtçının tekine benziyor.. piss beştürkkk

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
regina' Alıntı:
yaw bırakın şunu ya...
2 topic önce page rank 5ten direk link isteyen varmı diyo, sonra html kodlarıyla page rankını paylaşmıyor...
üçkağıtçının tekine benziyor.. piss beştürkkk

Diger forum kullanicisi hakkinda yazdiginiz mesajlara dikkat ediniz, konuyu kisisel mesaja donusturmeyiniz!

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve Sorariz Halka Arz Ettigin Konu Hakkinda, Halktan Birisi Olarak ...

Amac halka hit mi saglamak yoksa sagladigin besturk.net/sitetitlesi.htm seklindeki dosyalar ile google nin seni daha cok indexleyip daha fazla ziyaretci gondermesi mi ?

Soyle birsey anlatmisti bir hristiyan arkadasim ;

Tanri bir gun insana sormus "Ben seni neden yarattim"
Insan da tanriya sormus "Bilmem neden yarattin"
Tanri yine sormus "Bende sana soruyorum seni neden yarattim"
Insan yine cevap vermis "Beni sen yarattin beni neden yarattigini bilmezsen ben nerden bileyim"

( Amacim insanlarin dini gorusu ile dalga gecmek degil sakin yalnis anlasilmasin )

Eger sen amacinin ne oldugunu biliyorsan bizde amacinin ne oldugunu biliyoruzdur.

( amacim kimseyi kirmak degil bu taktigi yapan cok yer var ... Ornek : X toplist sitesi sitemize koydugumuz o ufak bannerlerin arasina ufacik kodlar yerlestirip o sitenin title keyword vs bilgisini alip bir index olusturuyor baska bir domain uzerinden olusturdugu indexleri kullanip hit almaya calisiyor. )

Elbet bir gun biri cikar gavurlarin dedigi gibi "STOP" der ...

Bizse "DUR"...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Abi bu beştürk iyice suyunu çıkardı! Allah ar, haya, haysiyet, zürriyet, cibilliyet vs vs versin.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
beyler niye kötü sözler kullanıyorsunuz, aklınıza takılan bir soru varsa düzgünce tartışalım, bugünlerde forumda açılan her konu küfüre,hakarete dayanır oldu...aklınıza takılan soruları sorun besturke cevaplasın, beğenmiyorsanız da eklemeyin sitenizi olsun bitsin..eleştiri yapcaksanız da yapın ama hakarete varmadan yapın...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Several bence hakaret etme kimseye hakimler tecavuz etmis insana "sapik" demiyorlar suclusun diyorlar. Bir konu acilmis forum ortami yorumunu yazar cekilirsin ama bu sekilde konustukca bence dusman kazanirsin ...

Yine de sen bilirsin bir meslektas tavsiyesi derim ...

Iyi calismalar ...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Besturku 1 haftadir kalayliyosunuz burda! Söylemek isteyip de söyleyemediginizi söyleyince ben suçlu oldum. Bravo! Yorum yok...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@several ozgur bir ulkedeyiz herkes soylemek istediklerini soyleyebilir.

Kisitlamalarimiz soyleyip de soyleyemediklerimizi dogurur.

Fakat ben insanlarin birbirlerini kirmadan konusmalarindan yanayim. "Bocuk" denildigi icin bende bocugun benim siteyi kaldiramadigindan baska birsey soylemedim.

Seni kirdiysam ben ozur dilerim.

Iyi calismalar ...

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
basturk kardes isteyen siteleri bu cacheden silinmesi gibi birsey yapsana kimse oraya uye olurken boyle bir seyin olacagini yazmadin heralde sozlesmeye.

isteyen silsin kardesim sitesini alala

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
relax' Alıntı:
basturk kardes isteyen siteleri bu cacheden silinmesi gibi birsey yapsana kimse oraya uye olurken boyle bir seyin olacagini yazmadin heralde sozlesmeye.

isteyen silsin kardesim sitesini alala

aklın futbola kaydı heralde:) yıldıray basturk:)

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bende arkadaşlara katıLıyorum eger sitemi besturke bi deha eklersem 2 oLsun sil kardeşim sitemi link mink istemiyom senden. yuzlerce Baclink diye konu actın burda meger bizim sitelerin içerigini kullanıp kendi yuzlerce backlink almış

BesTurKe yakışmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5