İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk.net İşte böyle biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteme ve mail serverime sürekli saldırı yapılıyordu bu benim ve hosting firmamama sorunlar oluşturuyordu ve ikimizde karar aldık yapan kiileri tespit edip yasal işlemlere başalamk yani mahkemeye vermekti.

Ve sonunda yapan kişileri tespit ettik ve hosting firmam yarın yada cuma günü mahkemeye başvuracak ve yasal işlet başlatacaktır + yapan sitenin "print screen sysrq" alınmıştır.
ve kodları kaydedilmiştir.

[email protected]
saray mah. no:50
33, 33700
Turkey
90.3248141247
Fax- 90.56446465456

arkadaşın bilgileride şuanda elimizde. domain reg bilgilerinden aldık.

Arkadaşın saldırı yaptığı sistem basit bir sistem fakat fazlada etkilemedi bizi açıkçası sadece bandımızı yedi o kadar. ama yinede bizde sorunlar yarattı stress arttırdı. arkadaşın bulunması güzel oldu..
Bunu yapan www.Besturk.net in sahibi ve www.Rahatla.net adlı küfür sitesinin sahibidir.

saldırıları www.Rahatla.net/tursu.php adresinden yapmakta..
bu dosyayı şuanda serverinden silse bile biz kayıtlarımızı tutturduk.
Şimdiden Savcılıktaki arkadaşlara tşk ediyoruz.

E

erotikbul

Misafir
Adam baya rahatlamış :D Orası kesin. O arkadaşa reklam vermeyi düşünüyordum. Ne yapacaz yaw

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte budur en iyisini yapmışsın biraz akılları başlarına gelsin

W

W3BMASTER

Misafir
besturk.net sahibi ile alakası yoq bence bu işin yanlışınız var... Ben 1ay önce ttnet admin paneline girdim yaklasık 100kisi ilede sifreyi paylastım.Bak gördüğünüz gibi hala buradayım

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ttnet i nerden çıkardın ttnet ile bir sorunumuz yok sorun olan saldırı konuyu. dikkatli okursanız sevinirim.

W

W3BMASTER

Misafir
link100.net sahibi ülkede böyle sacma seyler icin bir yasa yok.Bosuna avukata paranız gider...Bence bu işi unutun gitsin. Diyorumya ttnet admin paneline girdim bana bişi olmadı.Yüzlerce siteye index attım deface ettim doss attack yaptım. besturk.net sahibi bu yazıyı okuyorsa içi rahat olsun bişicikler olmaz.Eğer böyle yasalar olsaydı ben coktan hapiste olurdum.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten hakaret yüzünden 10.000€ tazminat alanınıda tanıorum :) tabi ilginç bi durum çokta başıo ağrıyabilir hiçbirşeyd olmayabilir

SpLack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba

sinan o saldırı bana yapıldı sana baska bir adresten yapılmıstır ama yapan yine aynı kişi neyse serverlerinin fisi cekilince gorucekler.!

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet böyle bir olay karşısında bi arkadaşın tazminat ödediğini duymuştum,link100 en doğrusunu yapmışsın sanırım.kaldı ki kim olduğunu ,bilgilerini almışsın ,gereken yapılır ibret olsun.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet saldırıları bir nebzede olsa önledim. ama arkadaş zaten bu yazıyı görünce direk kaldırır o frameleri

B

besturk.net

Misafir
Link100.net senin ne halt olduğunu bilen kişi sayısı çok fazla bu forumda.
Onu oraya koydum ama doğru düzgün kullandığım bile söylenemez ama bi deneme yaptım. Git nereye başvurursan başvur ben herzaman buradayım. Şimdi birazda senin yaptıklarından bahsedelim.
Arkadaşlar ben bu adama domain verdim karşılığında bana 2-3 ay pop-up açıcaktı. Daha ikinci haftadan pop-up u kaldırdı. Yok pazartesi gel yok salı gel, salı günü geliyorum çarşamba gel. Çocuk eker gibi beni döndürüyor g*tünde. en sonda açmadı tabiki. Domainde yanına kâr kaldı. Bu iş dahada burada bitmez onuda söyliyim ben sana...
Buraya yazarakda ne yapmaya çalıştığını anlıyamadım.

Gündemi istemeyerekte olsa meşgul ettiğim için özür dilerim :)
Saygılar...

B

besturk.net

Misafir
Bunuda eklemeden edemicem bu adam daha iki gün önce bana noolur gözünü seviyim bana flood öğret bedavalar.net'e saldırıcam diye yalvarıyordu ;)

SpLack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
besturknet.!

besturknet peki ala sinan oyle biri ben www.tursu.net sitesinin sahibiyim peki benim hosta neden saldırdın? aciz insan. :mad:

E

erotikbul

Misafir
:) bana da benzeri davranışı olmuştu, linkleşme konusunda. Neyse besturk.net biz işimizebakalım :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5