İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk.net Satilik...

B

besturk.net

Misafir
Besturk.net ve Besturk.Com domainleri sistemleriyle beraber satılıktır...
Şuanda host problemlerinden dolayı kapalı sitelerimiz.
Kapanmadan önce 60.000 tekil hiti vardı. http://www.searchengineengine.com bu siteye göre pagerankı 5 gözüküyor ve 1600 backlinki var.

* LÜTFEN AMA LÜTFEN YORUM YAPMAYIN ALMAK İSTEYENLER ÖZELDEN VEREBİLECEKLERİ FİYATLARI YAZSINLAR... AÇIK ARTTIRMA USULÜYLE SATILACAKTIR... BAŞLANGIÇ FİYATI 1000 YTL...

SAYGILAR...

T

TIP

Misafir
google banladıktan sonra hiti 0 olacak 0 hitli bir siteyi almanın ne anlamı var

üstelik gelen hitlerin hepsi sahte hit ancak toplistlerde yukarıda gözükürsün o hitin başka sana hiçbir yararı olmaz

S

SILAM

Misafir
+ script de bozuk insanlar calisir duzgun halile gostermelisin ki alici bulasin (banlanma olayi) disinda..kimse bakmadan 1 sey almaz ki suan host sorunu yasiyormus,script hatasi veriyormus.. bu halde satilacagina inanmiyorum..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almak Gibi Niyetim Yok Ama Fiyatini çok Merak Ediyorum Onuda Yazssaydin Sorum Keşke

Q

QuicK

Misafir
1000 YTL Yazılmıs dazlakcom.. Baslangic fiyatı olarak yani..

B

besturk.net

Misafir
Googleden ban yemedik... sayfaları kendi isteğimle sildiriyorum... Yorum yapmayın derken böyle işten anlamıyan bilgisiz insanları kastetmiştim...

T

tahtakale

Misafir
besturk.net' Alıntı:
Googleden ban yemedik... sayfaları kendi isteğimle sildiriyorum... Yorum yapmayın derken böyle işten anlamıyan bilgisiz insanları kastetmiştim...
Maşşallah senin bilginde üçkağıda çalışıyormuş :cool:

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence satışı ımkansız oalbilecek sıteerden bırısı,
1 geçmişi yok,
Record expires on 19-Dec-2005.
Record created on 19-Dec-2004.

kaldıkı ben sıteyı duyalı 1 ay ancak oldu yanı bır anda hıt elde edıp satmak balıcı tarafından uygun olmayabılır
umarım satarsın... (turk kelımesı geçtıı ıcın sedo dada zor bence)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soyledigin kadar hit aliyor bu kadar iyi PR varsa neden satacakken googleden sildiriyorsun. Eger soyleme ile siliniyorsa ara.in 'i 10-15 kisi sikayet edelim silsinler. Milletin hitini caliyor. Baska ? Simdi cevap ne olacak ?

S

SILAM

Misafir
besturk.net' Alıntı:
sildiriyorum derken googledenmi sildirtiyorsun? hmm ozaman neden yaptin da sildiriyorsun?veya gecenki baslikta bas bas bagirip ben yaptim sizde yapin diye neden akil veriyordun yeni yetme cahillerimize?(siliniyorum) degilde "sildiriyorum" demis:))burda bir cogumuz senden daha bilgiliyiz ki googleden boyle bir ceza almak gibi bir duruma hic birimiz dusmedik/dusmeyizde..."hersey hit degil" derken dogru atasozu bulmusuz arkadaslar.. :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
sildiriyorum derken googledenmi sildirtiyorsun? hmm ozaman neden yaptin da sildiriyorsun?veya gecenki baslikta bas bas bagirip ben yaptim sizde yapin diye neden akil veriyordun yeni yetme cahillerimize?(siliniyorum) degilde "sildiriyorum" demis:))burda bir cogumuz senden daha bilgiliyiz ki googleden boyle bir ceza almak gibi bir duruma hic birimiz dusmedik/dusmeyizde..."hersey hit degil" derken dogru atasozu bulmusuz arkadaslar.. :D

+1 de benden besturk.net yada com her neyse 1 2 ay oncesıne kadar boyle bir sitenin varlıgından haberim yoktu.. simdi bazı hile hurdayla hit yakalayıp satıyor.. geçmişi olmayan bir siteyi kim alır hemde google tarafından mimlenmiş.

bilgisiz, cahil insanlar demiş arkadas.. burda yazanlar webmasterler hepsi en az senin kadar zeki ki burdalar cahil insan burda yok.

O

onder

Misafir
böyle tek kişiye yüklenip ego tatmin eden tiplere hastayım

O

onder

Misafir
alla allaaa ya insanlar neden bu elemanla bu kadar uğraşıyor anlamıyorum.

S

SILAM

Misafir
onder' Alıntı:
böyle tek kişiye yüklenip ego tatmin eden tiplere hastayım
merak etme tek olmadigina adimiz gibi eminiz:) zamaninda pek hava atmisti hepimize..ego burda 3-5 laf atmakla tatmin olunmaz..ona bakarsan burda yazan herkez egolarini tatmin etmek icin yaziyor(sen) dahil..

T

TIP

Misafir
ne leymırlar var ya :)

adam sahtekarlık yapsın biz bişey deyince ego tatmin ediyor olalım :mad:

O

onder

Misafir
haha :D lol, demek "leymır", sakın o "lamer" olmasın, ayrıca lamer nedir onu bir araştır ;)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder' Alıntı:
haha :D lol, demek "leymır", sakın o "lamer" olmasın, ayrıca lamer nedir onu bir araştır ;)

ortagimisin besturk.netin sen ne savunuyorsun avukatımısın yada.. oda biliyor ne dedigini daha once.. o yuzden gereksiz yorum yapma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5