İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk.net, Üye siteler ve Site sahibine;

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu beştürkün böcüğü için siteme böcek ilacı koydum bidahaki gelişinde böceklerin kökünü kurutacam :D :D
yaw bu adam akıllanmak bilmiyor adsenseden atılırsın dedik dinlemedi bizi ve sepetlendi.. şimdide googleden atılcak ama hadi hayırlısı..
ahh beştürk şu bilgilerini doğru kullansan varya sen neler yaparsın ama kullanmıyorsun....
turkyurdu.orgda besturkde başladı spam yapmaya ; bunlar için toplu olarak google'a mail atmak lazım :confused:

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@trextra dunya mali dunyada kalir bosver :)

Aziz mubarek gunu kalk bir abdest al bi namaz kil duani et koy basini yastiga guzel bi uyu ...

Hadi hayirli sabahlar ...

O

OLTA

Misafir
bu böcük robots.txt 'yi takıyor mu...

ya da ipsi filan nedir ban koyalım o da indexleyemez...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:D
Böcüü gerçekten düşüncesizce yazılmış bir program. Madem bu kadar güzel bir script yazdın, adsense ve türevi kodları bloke etsene be adam!
Besturk ömrünü çürüttün forumun :D

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milyonlarca spam yapan site varken siz gibin türkler ile urasin yok hitimi caliyor yok parami caliyor. %100000 eminim ayni sistem birnin elinde olsa oda kullanir. niye burda cigirtkanlik yapiyorsunuz, ki yok banlansin yok googleye email atalim herkez isini zati biliyor. atcak adam atar. o kadar foruma takiliyorum. yerli yabanci bu kadar cekememizlik olan baska forumda yok. isteyen istedigini yapar. zati herkezde eline gecen ilk firsatda yaopiyor her koyun kendi bacagindan asilir misali. istemeyen kayit etmez. istemeyen önlem alir. heker var site hekliyorlar demekle her gün bos msg atmakla hekerler mi bitiyor.
kesinlikle cevap tartisma icerikli msg atmayin. kac yildir üyeyim bu msg ler yüzünden yazmiyorum cok kisi banlandikdan sonra yazmaya basladim simdide ayni seyler ile kendim urasmam
.

T

turka

Misafir
Xcoder' Alıntı:
%100000 eminim ayni sistem birnin elinde olsa oda kullanir. .

aynı sistem dediğinde ne varki arkadaşım sadece index kodlarını alan bişey işte :rolleyes: daha fazlasımı yapılıyor.

hit çalma konusuna gelince yahoo google da çalıyor ?
yani her arama motorunda o google kodları çıkıyor bu mantıkta problem olmaz tabi besturk arkadaş kodlarınızı aykırı sayfalarda kullanmadığı sürece kesinlikle olmaz google da bu eksiklik var. kodların bi şekilde gizlenmesi veya korunması lazım. ama nereye koyarsan koy çıkıyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xcoder' Alıntı:
milyonlarca spam yapan site varken siz gibin türkler ile urasin yok hitimi caliyor yok parami caliyor. %100000 eminim ayni sistem birnin elinde olsa oda kullanir. niye burda cigirtkanlik yapiyorsunuz, ki yok banlansin yok googleye email atalim herkez isini zati biliyor. atcak adam atar. o kadar foruma takiliyorum. yerli yabanci bu kadar cekememizlik olan baska forumda yok. isteyen istedigini yapar. zati herkezde eline gecen ilk firsatda yaopiyor her koyun kendi bacagindan asilir misali. istemeyen kayit etmez. istemeyen önlem alir. heker var site hekliyorlar demekle her gün bos msg atmakla hekerler mi bitiyor.
kesinlikle cevap tartisma icerikli msg atmayin. kac yildir üyeyim bu msg ler yüzünden yazmiyorum cok kisi banlandikdan sonra yazmaya basladim simdide ayni seyler ile kendim urasmam
.
Yazdıklarımı dikkatli okursan, bu durumun bir hata olduğunu düzeltilene kadar sitemin kaldırılmasını istedim. Ki herkesi uyardım böyle yapması için. İndexleme olayını ilk defa o yaptı. Hatalar olması normal. Türklerle uğraştığımızda yok. Alman ya da fransız değiliz. Neysek oyuz..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@XCoder

Bir Bocuk Dusun ... ( Bocuk32 v3.2 :) )

a harfini aratiyor google de cikan sonuctaki sayfalari tek tek ziyaret ediyor. atiyorum ilk site www.a.com ( gerci tek harfli domain olmaz ama bir ornek :) ) a.com 'u siteme www.domainim.com/a/a.com.asp diye kaydetti. ikinci siteye gecti onunda ismi www.a2.com onuda siteme www.domainim.com/a/a2.com.asp diye kaydetti. Aklina gelecek butun bilgileri ile title meta tag icerik vs. hatta biraz daha ustelettin botu icerikleride aldi hatta olayi abarttin siteme kaydederken

www.domainim.com/a/a.com/default.asp
www.domainim.com/a/a.com/about.asp
www.domainim.com/a/a.com/contact.asp
www.domainim.com/a/a.com/leon.asp
www.domainim.com/a/a.com/cancer.asp

seklinde kaydetti. yani siteyi birebir benim icin kopyalamis oldu. Boyle bir botun yazilmasi sadece 1 gunumu alir. Niye yapanin akli varda burdakiler geri zekalimi ? Burda ki bir cok kisinin de akli cok iyi calisiyor cok iyi asp php bilgisi var. Istese bircok kisi yapar ama yapmiyor. Ama sen "%1000000 eminim ayni sistem birinin elinde olsa oda kullanir" diyebiliyorsun.

Aklini kullanan degil akilli olan yapar.
Akilli olan kaybeder.
Aklini kullanan her zaman kazanir.

Aklini baska islerde kullansin. Yapmis eline saglikta birde magdur ettigi site sahiplerini dusunsun ...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen besturk linklerini çekeyim bari sitemden besturk gene cıvıtmaya başladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi