İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beta test için firmalar aranıyor.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Selamlar ,

Diğer hak sahibi arkadaşla yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle hosting forumları uzun bir süre kapalı kaldı. En sonunda domainleri aldım ve forumları tekrar aktif ettim. Baktım ki hitler sürünüyor , indexler dökülüyor dedim fırsat bu fırsat forumlara bir kaç ekleme yapayım. Zaten forumlar şu anda hosting konusuna odaklı tek forum. Bunun yanında yine bir ilk olarak forumlara entegre birde firma dizini yazıyorum. Yani hostbul benzeri bir sistem. Üyelik sistemi mybb den ayrı , yoksa her üye olan bir firma profili oluştururdu hemde dışarıdan gelen firmaları bu sayede foruma üye olmak zorunda bırakmıyorum.

Sistem şu anda test de. Beta test için 10 firmanın üye olmasına ihtiyacım vardı , 2 firma üye oldu geriye kaldı 8.

Sisteme üye olan firmalar neler yapabiliyor ?
- Sınırsız hosting paketi oluşturabiliyor.
- Premium üyelikleri boyunca toplam 3 tane olmak üzere limitsiz reklam gösterebiliyor , reklamlar sadece hosting forumlarında yayınlanmıyor!. Reklam metinlerini ve url leri istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.
- Reklamlarının görüntülenme ve tıklanma istatistiklerini görebiliyor.
- Firmaları hakkında müşteriler tarafından yazılan yorumlara cevap verebiliyor ve eğer premium üye ise yorum yazan kişinin , kişisel bilgilerine (ip adresi , email gibi) ulaşabiliyor.
- Kısa bir süre içinde hosting ilanlarınada panelleri aracılığı ile teklif verebilecekler.

Beta test için üye olan firmaların kazancı ne olacak ?
- Test süresince premium üye olarak kalıyorlar ve reklamları devamlı gösterimde oluyor.
- Test bitiminde yine bu firmalara ekstra 1 ay premium eklenecek ve 1 ay boyunca limitsizce reklamlarını yayınlayacaklar. Reklamlar sadece text formatındadır bunuda belirtmekte fayda var.

Bu testin amacı hem sistemde olan veya oluşabilecek hataları düzeltip kusursuz hale gelene kadar herkese açmamak hem de bu sistemdeki tüm özellikleri firmaların istekleri doğrultusunda hazırlamak. Şu anda bilinen bir çok eksiklik var , tek başıma zor oluyor yetiştirmek ama en kısa sürede halletmeye çalışıyorum bunların dışında firmaların istekleri doğrultusunda yeni özellikleride eklemeye çalışacağım.

İlgilenen firmalara pm vasıtası ile kayıt adresini verebilirim.

Örnek profil : http://www.hostingforumlari.net/1-hardiz.com.html

Reklam yönetim bölümü resmi :

2ueqyxe.jpg

Yönetim paneli ana sayfa :

298z1x.jpg

Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5