İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Betgoin ile sitenizden yüksek kazanç elde edebilirsiniz (Affiliate Sistem)

umutkurtunlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
betcoin-black.png

23

Betgoin Ortaklık Sistemi Nedir?

Ortaklık sistemi, ortaklarımız üzerinden siteye gelen kullanıcıların büro karından ortaklarımıza sürekli olarak komisyon kazandırdığımız sistemdir.

Ortaklarımız gerek url, gerek promosyon kodu ile sitemize getireceği üyeler için "haftalık" komisyon alırlar. Tüm üyelerini ve hareketlerini özel panellerinden anlık takip edebilir, her pazar günü 23:59 da nakit ve otomatik olarak istedikleri ödeme kanalı ile kazançlarına kavuşurlar.

Ortaklarımızın getirdikleri üyeler sistem üzerinde çalıştığı sürece ortaklarımız kazanmaya devam ederler

Betgoin 2011 yılında kapalı devre yasakpara oynatmak için kurulmuş, 2015 yılında son kullanıcı sisteme geçmiş ve bu şekilde 2 yıldır faaliyette olan bir kuruluştur.

Sistemimizde tüm spor dalları ve oyunlar mevcut olup, konusunda uzman ekibimiz tüm müşterilerine ve ortaklarına 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler.

Kar Oranları:
Tüm Üyelerinizin yasakpara Kuponu Misli Toplamı
1-100.000 TRY : %15 Net Kar
100.000 - 250.000 TRY : %17 Net Kar
250.000 - 500.000 TRY : %20 Net Kar

Nasıl başlayacağım:
https://www.betgoin1.com/affiliates/register adresinden kayıt olarak bu sisteme adım atabilirsiniz. Talep edeceğiniz tüm banner ölçülerinde reklamlar ve özel url kodunuzu canlı yardım servisimizden talep edebilirsiniz.

Aynı şekilde tüm soru ve talepleriniz için canlı yardımla beraber [email protected] adresini de kullanabilirsiniz

Bol kazançlı günler dileriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5