Beyaz Tahta Animasyon (Firma,site tanıtım filmi/animasyonu) Hazırlıyorum

nuriavci

0
İyinet Üyesi
Katılım
7 Mart 2010
Mesajlar
28
Reaction score
0

Selamlar, web sitenizi, bloğunuzu, sosyal medya hesabınızı, şirketinizi/firmanızı, ürün yada kategorinizi tanıtan kısa bir film yada animasyon hazırlatmak istermisiniz?

Animasyon Özellikleri

Animasyonları Hd görüntü formatında teslim ediyorum.

Arka planda genellikle youtube kütüphanesindeki telif problemi olmayan müzikleri tercih ediyorum. Böylece istediğiniz platformda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Seslendirme ben yapmıyorum, siz seslendirmeyi hazırlar/hazırlatırsanız animasyonunuza senkron edebilirim.

İş yoğunluğu ve video süresine bağlı olarak animasyonu 24 saat ile 3 gün arasında teslim ediyorum.

Hazırladığım animasyonlarda karakterlerin elinin kolunun hareket etmesi gibi bir durum söz konusu değil. Teknik olarak yapılabilir ama süreyi, dolayısıyla da fiyatı arttırır. Çizgi film kalitesinde bir şey beklemeyin yani:)

Animasyon Ücreti
Animasyon ücreti ile ilgili detayları lütfen sonuna kadar okuyup, kıyaslamayı dikkatli yapınız.
Animasyon ücreti 1dk ya kadar 100tl sonraki her 1dk için 50tl alıyorum. Nerdeyse yaptığım bütün animasyonlar 2dk ya yakın olduğu için işe başlamadan önce 150TL peşin olarak alıyorum. Uzun süreli yada çoklu animasyonlar için özel ücret talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak için lütfen internetteki beyaz tahta animasyon hizmeti veren siteleri ve referanslarını inceleyiniz. Müzik ekleme için ekstra ücret almıyorum, senaryo için ekstra ücret almıyorum, beğenmediğiniz yerleri düzenlemek için ekstra ücret almıyorum. Özetle 10Tl' ye animasyon hazırlıyorum diyerek, senaryo için +ücret, fon müziği için +ücret isteyen birisi değilim :)

Referanslarım aşağıda, referansları inceleyerek animasyonlar hakkında fikir edinebilirsiniz.
Aşağıdaki telefon&whatsapp numarasından hızlı ulaşabilirsiniz:

4.jpg

Hazırladığım Örnek animasyonlar​
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst