İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beyaz'dan 'hek'e fetva

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu savaşa gelirse o zaman yine heke karşı olurum. Çünkü savaş söz konusu ise, gidip pkklıların alnının ortasına bir tane kurşun atmak varken, pcde site mi hekleyeceğiz?

- Savaş ile islamiyete küfür edenleri heklemek aynı değil. (Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demeyin diye not düştüm)

Sanırım tüm yazdıklarınız şöyle bir kabul üzerine yanılıyorsam düzeltin :
"Adalet vardır ve ergeç adalet yerini bulacak hukuk kazanacaktır"
Buna göre PKK ile dağlarda savaşmalı.
e adamlar mayın döşüyor sivilleri de vuruyor,adamlar vurup kaçıyor savaş değil saldırı söz konusu kalleşlik sözkonusu sanki herşey adil şartlardaymış normal bir savaşmış gibi cephelerdemi bitecek .Hayır bu savaşa halkta karışacak gönüller karışacak tek vücut herkes yapabildigini yapacak.

Sanırım heke o kadar tavır almışsınız ki yani bu durumda size başka birşey sunmak çok zor.
bunu
Konu savaşa gelirse o zaman yine heke karşı olurum.
den anlıyorum.
Efendimize yapılan saygısızlık hususuna dönersek ,onların yaptığı bu iş gibi bunu savunuşları da malesef bizim hakkımızı savunacağımız bir mecra bırakmadan sürdürülen bir çaba.
Ben bu noktada suçlu adledilip yinede bu ellerimizin bağlı olduğu durumda birşeyler yapılmasının uygun olduğunu, bunu şeklinin adaletin hekle gelmesi durumu için de kabul edebileceğimi söylemek isterim.Bu kimce yanlış olursa olsun.Dediğim gibi haklı bir ortam doğru dürüst bir yargı ve adalet yok dünyada ve onların çarpık adaletine kalırsa her fırsatta bizi mağdur edecekler..

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5